Menu

karmienie piersia

drgie mamunie co zrobic zeby sutki sie wyrobily?? urodzilam 2 czerwca a nie mam wogole sutkow nie wyrobionych karmie ja przez kapturki silikonowe i okropnie mnie bola jak ja karmie to placze z bolu a smaruje mascia zeby sutki mi sie goily

sandrus
 715  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie karmienie

Odpowiedzi

rooda00
jeżeli masz laktator to pobudzaj brodawki parę razy w ciągu dnia i może spróbuj bez tych osłonek przystawiać dzidzię...ja też miałam płaskie brodawki i te sposoby pomogły.Też płakałam,ale po paru dniach sutki się zahartowały.A smarowałam bepanthenem w maści(super goi i dziecko może zjeść,nie trzeba myć sutków).Cierpliwości(awve)
Mandarinios
to prawda, tak jak napisała @Grosik mleko Twoje też świetnie leczy po karmieniu posmaruj sutki mlekiem i zostaw trochę "na powietrzu"
Paulinka1701
ja karmilam przez kapturki i mnie nie bolalo i tylko to pomagalo (smutna)
Kamkamka
Ja radze wybrać się do lekarza! Też tak miałam, mimo że również karmiłam przez kapturek bolało okropnie że płakałam przy każdym karmieniu. Okazało się że miałam zapalenie kanalików. Dostałam maść z antybiotykiem i po dwóch zastosowaniach minęło. Teraz karmię spokojnie bez kapturka.
irekzboralski
ja karmiłam przez te nakładki i dla mnie sa rewelacyjne(jak będę ponownie w ciąży to pewnie będzie pierwsza rzeczą którą kupię)...zero bólu przy karmieniu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.