Menu

karmienie piersią

Mam problem! otóz w zwiazku z tym ze moja mała nie chce ssac cyca odciągam jej mleko i daje z butelki, jednak ostatnio mam go coraz mniej i mojej malej to nie wystarcza i musze ja futrowac bebilonem. Co robić?? jak moge zwiekszyc produkcję mleka?? Dodam, że piję karmi (bo to ponoc wzmaga laktacje), pije tez mleko. Ale co jeszcze??

monka21m
 602  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem karmienie piersia

Odpowiedzi

babooshka
Przede wszystkim pij duzo wody niegazowanej, herbatek np fito -mix i tak jak napisała @geodzia, jak najczęsciej przystawiaj dziecko do piersi. Możesz jeszcze po tym przystawianiu odciagać laktatatorem, mi on pomógł.
A generalnie to problem zaczyna się w głowie, myśl pozytywnie, że tego mleczka masz b. dużo,powodzonka(kciuki)
myszka838383
u mnie było to samo..mały nie chciał ssać cyca więc odciągałam i podawałam z butelki. Mleka było coraz mniej więc musiałam podawać raz moje a raz modyfikowane. Herbatki wspomagające laktację nie pomogły..dziecko nie ssało więc mleko zanikło.
cela
geodonna69 i babooshka mają całkowitą rację posłuchaj ich, a wszystko będzie dobrze. To mówi Ci matka szóstki dzieci(kciuki)(kciuki)(kciuki)(grins)(grins)(grins)
amalka
Wiem, że większość osób namawia do walki o mleczko. Ja też walczyłam długo i z zapałem, stosowałam wszystkie możliwe sposoby, świrowałam z laktatorem, chodziłam po ścianach bo Krzysio ssał po 40 minut każdą z piersi żeby obudzić się po chwili i ssać znowu... Mleczka było coraz mniej i niestety musiałam podać synkowi butlę. Płakałam za każdym razem i okropnie to przeżywałam, wkręcałam sobie że jestem złą mamą... Minęło mi gdy zaczęłam się wysypiać (smiech) Tak poważnie- spróbuj powalczyć, posłuchaj dziewczyn bo wiele mam wygrywa z kryzysem laktacyjnym. Mi się nie udało (placze)(placze) Jednak jeśli się nie uda- nie łam się! Niektóre dzieciaczki nigdy cycusia nie zakosztowały (z tego czy innego powodu) i dobrze się rozwijają. Trzymam kciuki! (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.