Menu

Karmienie piersią

Co ile wasze dzieci domagają się piersi?

kamila2400
 421  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

karmienia piersia

Odpowiedzi

Beatris0302
Kamil po urodzeniu co 15-20min otem już ten czas sie wydłużał.. już w 6m-cu brał pierś tylko do snu a od 7m-ca jest na butli i nawet nie potrafi już piersi pociągnąć a troszkę pokarmu jeszcze mam..
LaMandragora
Przez pierwsze 3 m-ce bylo to raczej bez struktury. Czasem co godzine, czasem co pol godziny, czasem co 3-4 godziny a noce przesypiala majac 2 tygodnie. Potem, gdy juz cora skonczyla 3 m-ce, to wszystko nabieralo struktury. Ogolnie jednak co ok. 3-4 godz, czasem co 2.


Mloda ma w tej chwili 20 m-cy i jest jeszcze na cycu, ale ma to juz calkiem inny wymiar niz karmienie niemowlaka. Przychodzi czasem na chwile, ale moze rowniez dobrze caly dzien sie obejsc bez. Takze to juz w ogole inny temat, takie karmienie ponad rocznego dziecka. ;)
salerno
Niki od okolo 2 miesiecy(teraz ma 4) co 3-4 godzinki ale zdarzaja sie takie dni ze chce cyca co godzinke
MamusiaKubusia
moja Zuzia ma prawie 2 m-ce i w nocy ciaga co ok 2 godz,a w dzien róznie,czasem co chwile,a czasem spi i 3 godz ...głównie chyba poza jedzeniem zastepuje jej smoka ;)
JustiSam
Moja na poczatku tez roznie. Nieregularnie. Teraz w dzien do drzemki i w nocy, i tez raczej jako smoczek czesto ma zastosowanie;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.