Menu

karmienie piersia 7 m-cy dzieciatko

Witam kobietki,mam pytanko mam 7 mies.coreczke i jest na cycu ,od jakis 2 miesiecy nie spi zbyt dobrze w nocy zasypia o 9 do 1 a potem co dwie godzinki pobodka.ale wczoraj to bylo przegiecie co godzine sie budzila ....(placze)(placze)jestem wykonczona!!! dodam ze daje jej zupki ,deserki i na noc butle mleka...pomozcie czy to taki okres ???jak dlugo jeszcze!!??

kordi80
 525  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen

Odpowiedzi

Basia88r
Bartek tez ma 7 miesięcy i jest na butli... Też tak śpi, a dzisiejsza nocka wyglądała dokładnie tak jak wasza...
Cyntia
Wszystko w normie(kciuki)
Ja mam tak samo.Wczoraj moja zaczeła8 m-c..I spi tak jak mówisz.A jesli sie budzi co godzine,to moze cos jej przeszkadzało.Moze zapchany nosek,moze za goraco....Nic sie nie martw takie jest zycie karmiacych matek.(grins)
clyde22
Witamy w klubie. Szymonek skończył 6 mies., je przed nocnym zaśnięciem kaszkę, śpi z nami, budzi się identycznie jak Twoja córa. Naszych oczu można się przestraszyć... ;)
Może to zęby kiełkują i budzą?...
Cyntia
(grins)(grins)(grins) Chyba tak Kasiu 82
Ale jak widac wszystko w normie(smiech)(smiech)(smiech) Moja nigdy do rana nie przespała. Tez ja nad ranem biorę do łózka,bo chce sie wyspać(spi)(spi)(spi)
Achcha
Tak, te dzieci są w zmowie. Mój Grzesiu (8 m-cy) na cycu już mi ładnie spał do 5-6 rano a od niedawna budzi mi się co 2 godz, ale nie jest głodny bo jak go potulę i ponoszę to zasypia. Znalazłam już chyba przyczynę - ząbki dwa na dole wychodzą!
babooshka
no niestety tak to jest, moja 18 m-czna córci też budzi się ok godz.1-szej na pierś (pomimo że dostaje sycącą kaszkę na noc)napije się, pokitosi ok godzinki, potem zasypia (generalnie potrafi 2 x w nocy sie jeszcze budzić)z nami do rana (sama do nas przychodzi)...(spi)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.