Menu

karmienie piersią

Mam pytanie do mam które miały problemy z karmieniem piersią.Zuzanka ma prawie 3 miesiące i karmię ją piersią ale ostatnio coraz gorzej nam to wychodzi.Mała denerwyje się za każdym karmieniem, na początku ssie ładnie, a potem zaczyna się szał, płacze, krzyczy krztusi się.Najdziwniejsze jest to, że przez sen je ślicznie ale nakarmić ja jak nie śpi to horror.Skończyło się tym, że jest wieczorem tak głodna że muszę ją dokarmiać butlą.Dzisiaj odciągnęłam pokarm i dałam przez butelkę ale tego było raptem 40ml.Jak sensownie z tego wybrnąć?

jagoda30
 535  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta karmienia piersia

Odpowiedzi

JUSTYS
Pamiętam że jakoś w 3 miesiącu życia synka tez miałam z tym problem mały się nie najadał .Już miałam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym.Ale się nie poddałam :)przykładałam synka bardzo często do piersi i tym samym mleka przybywało.
jagoda30
najgorszy jest wrzask i nerwy przy karmieniu, nie wiem jak z tym sobie poradzić...
Madzika
moja córcia tez sie denerwuje w połowie karmienia, wtedy bierzemy ją na ręce pionowo i chwile nosimy az jej sie odbije tak porządnie i jest spokój znowu zaczyna ładnie ssać.
no a może córcia potrzebuje zmiany pozycji karmienia ?
Bilska1
po kazdym karmieniu siagaj jeszcze mleko im wiecej bedziesz sciagac tym wiecej bedzie w piersiach ja tak robilam i dzialalo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.