Menu

karmienie piersią a mleko modyfikowane

Witam:) mam 15 miesięcznego synka wciąż jeszcze go karmię jednak do tej pory jesli chodzi o mleko pił tylko moje.Po woli juz odzwyczajam Go od karmienia i tu moje pytanie czy koniecznie po odstawieniu piersi musze podawać Snkowi mleko modyfikowane czy mogę przestawic Go po mału na normalne tylko np 0,5 % Prosze o odpowiedzi i porady w tej sprawie.Pozdrawiam

drotek
 817  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie karmienie piersią

Odpowiedzi

JUSTYLKA
ja podawałam do 2 i 3 roku życia mleko modyfikowane
ulenka091987
to już w większości zależy od Ciebie i od tego czy Twoje dziecko ma alergie, mówią, że mleko krowie powinno się wprowadzać od 3r.ż, ja też mam 15 miesięcznego synka i daje mu krowie mleko, w sumie nie dużo go pije, bo czasem do płatków, albo z jakimiś daniami mlecznymi, jest zdrowy i wesoły więc nie bawie się w mleka modyfikowane, choć wiem, że niektóre osoby mają inne zdanie, kazdy Ci tu coś napisze, ale w sumie i tak decyzje będziesz musiała podjąć sama, bo zdania na ten temat są podzielone (grins)
Matina
Moja córeczka tez pije mleko krowie i nic jej nie jest. Jeśli nie jest alergikiem to nie powinno mu się nic stać.
agnieszka79
moja niunia ma 21 miesięcy i podaję jej mleko normalne i nic jej nie jest,ale ja podaję jej 3.2%,po prostu daj jemu najlepiej rano i zobacz czy nie wymiotuje i w ogóle czy nie ma żadnych objawów.pozdrawiam(grins)
kasia13_archiwum
Moja starsza pila po roku czasu mleko krowie (3,5%)... Mlodsza, ktora byla karmiona 15 m-cy nie chciala pic potem w ogole zadnego mleka... ani modyfikowanego ani krowiego... Nic... Potem miala faze, ze tylko sojowe... Teraz tez sojowe i od czasu do czasu nabiera ochoty na krowie.
joka26
Myślę, że jak chcesz dawać mleko z kartonu to daj to 3,2% tł.
Dla mnie to z 0,5% tł. to prawie woda.
drotek
Dziękuję Bardzo za pomoc spróbuje Konradowi podać mleko 3.2 faktycznie 0,5 to woda bardzo Mi pomogłyście jeszcze raz Dziękuje:)
drotek
więc odważyłam się na ten krok samego mleka pić narazie nie chce ale w połączeniu z kaszką smakuje Mu rewelacyjnie.Skazy chyba nie ma bo podaje Mu mleko od czterech dni i jak narazie wszystko ok:):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.