Menu

karmienie piersią a okres?

Dziewczyny mam takie pytanie bo kończę już karmić znaczy jeszcze karmię wieczorem i rano małego ok 4 razy mogę w tym czasie dostać już okres? bo jeszcze tak nie miałam a dziś miałam różową wkładkę i nie wiem czy to już okres dostanę czy o co może chodzić??

czekoladka22
 490  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie okres po ciazy

Odpowiedzi

Tuptolek
Zawsze kiedy zaczyna się karmienie mieszane ( czyli naturalne + już pozostałe, czyli butelka, słoiczki lub jedzenie domowe) należy się już spodziewać, że okres może wystąpić, a przed nim owulacja ! no ale u Ciebie owulacja bez owocna skoro wkładka różowa hehe (grins)(grins) ogólnie móiąc pewnie, że to może być okres, czy na początku jakieś plamienie, ponieważ nie karmisz non stop na żądanie, tylko dokarmiasz, pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
marthakd
ja dostałam miesiaczke jak karmiłam małego 3 miesiace teraz mam tylko plamienia a dalej karmie młodego do grudnia mam zamiar go odstawić wtedy bedzie miał 1,5 roku mysle ze już bedzie normalny okres wiec mysle ze u ciebie tez moze być to miesiaczka a chociaz moze poczatki:)
czekoladka22
a ja chciałam pokarmić małego 3 miesiące a tu nawet 3 miesięcy nie ma za mną 4 zapalenia piersi i 14 dni brakuje do pełnego miesiąca trzeciego miesiąca i jeszcze chyba okres dostałam chociaż nie wiem do końca czy to okres. masakra szkoda gadać jednak nie ma to jak dziewczynki z nimi wszystko jest inaczej nie miałam żadnych problemów karmiłam 9 miesięcy i żadnego zapalenia piersi.
czekoladka22
ojj co za pech ja jak karmiłam starszą siostrę małego to 9 miesięcy a chyba po roku dopiero jak nie pużniej dostałam okres:]
halina21
u każdej z nas jest trochę inaczej bo każda jest inna zobaczysz czy następna wkładka też będzie różowa czy czerwona czy też zaniknie :)
usniada
Ja karmię już czwarty miesiąc. Cały czas na żądanie a i tak dostałam okres w 9 tyg po porodzie. Na początku było jak u Ciebie pierwsze dwa miesiące, później już zaczął się normować i wracać do postaci sprzed ciąży.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.