Menu

karta kredytowa

Jestem zielona w te klocki, w marcu dostałam kartę kredytową i wykorzystałam limit, spłaciłam 1/3 kwoty zaraz po zakończonym cyklu czyli miesiąc po otwarciu limitu i tu moje pytanie, jak dokonać reszty spłaty, by uniknąć odsetek i czy jeżeli nie dam rady spłacić tego w przeciągu 55 dni, to jak mam dokonać spłaty? bank coś przyśle czy mogę sama spłacać dowolną kwotę?

sylwia20
 645  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse bank zadłużenie karta kredytow

Odpowiedzi

agnieszka79
bank przyśle blankiet z minimalną kwotą do spłaty,ale zawsze możesz wpłacic więcej niż jest na tym blankiecie
agnieszka79
a zapomniałam jak chcesz uniknac odsetek to musisz się wmieścic w tym terminie 55 dni
isiorek
ja wpłacam co jakiś czas na konto i zmniejszam zadłużenie. najważniejsze to w terminie wpłacać minimalną kwote bo są dyże kary. nie wiem jaką masz karte i jak spłacasz ale te 55 dni liczy się od daty zakupu danej rzeczy i nie masz odsetek. nie liczą tego od całego zadłużenia lub daty wyciagu
Anek
jak piszą dziewczyny,ważne,żeby wpłacic tą kwote minimalną do tego dnia,jaki jest wyznaczony,bo inaczej doliczają opłate za spóznienie.
sylwia20
wpłaciłam 500zł z 1500zł na limicie i co dalej, po upływie tych 55 dni to już odsetki i info kiedy i ile minimalnie mam wpłacić i czy na karcie jest limit w następnym cyklu rozliczeniowym czy dopiero jak spłacę?
isiorek
na bieżącą jak spłacisz to ci się odnawia limit. wszystko zależy czy był to jednorazowy zakup. od daty konkretnego zakupu liczy się te 55 dni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.