Menu

Kastracja rodziców

Po raz kolejny "rodzice" zabili swoje dziecko. Pisze w cudzysłowiu specjalnie gdyż dla mnie Ci "ludzie" (komentarz do "" jak wyżej) nie zasługują na to miano. Kiedy tak tego słucham nasuwa mi się jedno pytanie: "dlaczego ta "matka" czy "ojciec" nie zostali wykastrowani? Przecież jeżeli ktoś ma odebrane prawa rodzicielskie do 3 starszych dzieci (za pijaństwo, bicie, molestowanie itp.) to nie wierze że nagle stanie się wzorowym ojcem czy matką. Więc po co mu "nowe" dzieci? Niech nie ma już więcej możliwości rodzić i krzywdzić niewinne maleństwa... A co Wy o tym sądzicie?

chiara
 645  5

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Kastracja jak kastracja... ale przymusowa sterylizacja... to byloby cos.
NiebieskKoralik
to jest wbrew prawom człowieka po prostu.
NiebieskKoralik
i wbrew polskiemu prawu również, które stwierdza, że kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci pozbawienia zdolności płodzenia podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10(art. 156 §1 K.k.)
mumczinx
Jeśli pozbawienie płodności podlega karze to można by chociaż operacyjnie tymczasowo pozbawiać płodności i po wywalczeniu przez rodziców drogą sądową praw rodzicielskich najpierw do swoich już narodzonych dzieci mogą się starać o pozwolenie na następne dziecko.
kasia13_archiwum
@NiebiskKoralik... a jest moralne pozwalac takim ludziom miec wiecej dzieci, jesli oni juz wczesnie swoje skrzywdzili albo pozbawili zycia? CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM CZLOWIEKA?

DZIECI TO PRZECIEZ TEZ LUDZIE!!! I nie umieja sie bronic...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.