Menu

kaszel u dziecka

byliśmy w wczoraj z Kamilem u pani dok powiedziała ona że ,, Kamil ma bez produktywny kaszel '' dostał wdechy syropy , tabletki na alergie choruje na atopowe zapalenie skóry , pytanie brzmi czy waszym zdaniem można iść dwór z takim kaszlem dodam ze osłuchowo był czysty , zapowiada się śliczny dzień a on znów w domu będzie siedział(placze)(placze)

misiak7
 792  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Nicoletta
szkoda,że się nie spytałaś np. moja parę dni temu miała też kaszel (tylko,że tu ta różnica bo dostawała niestety antybiotyk..) no i miałam zakaz wyjścia z nią z domu tylko,że wtedy było też jeszcze dość chłodno.. jak się pogoda poprawiła,kaszelek trochę ustał to nawet doktorka kazała nam wyjść na powietrze..
może na trochę go zabierz, ubierz nie za cienko ale też nie za grubo żeby nie przegrzać.. i nie przesadzaj z czasem ;]
no i zrób to jeśli naprawdę będzie ciepłe powietrze żeby się nie nałykał wiatru..
ADAMSKA98
moj teraz tez kaszle i osluchowo jest czysty ale np;dzis na dor z nim idzie ,temperatury nie ma wiec mozna ,jak tylko kaszle
anulaw
Możesz wychodzić wychodzić z synem bez żadnego problemu ten kaszel jest objawem alergii,ciężko byś cały czas małego w domu trzymała.Dodam ,że mój starszy syn ma taki katar średnio przez 2/3 roku z mniejszym lub większym nasileniem i chodzi normalnie do przedszkola.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.