Menu

Kaszelek

Dziewczyny moja mała kaszle. Ogólnie ma delikatny katarek ale tylko na dworze i z rana. Kaszle jak leży na płasko i tylko jak śpij jest to bardzo słuchy kaszel. Wiem powinnam isc do lekarz,ale sie boje duzo dzieci choruje. I nie chce jej narazac jesli to nic nie jest.
Może to być kaszel od kaloryferów?
Boję sie bo słyszałam że jak dziecko tylko spiac kaszle to może być zapalenie oskrzeli ale nie chce mi sie w to wierzyc. Nie goraczkuje ani nic.

Twity12
 571  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko choroba kaszel

Odpowiedzi

krzysia
Wiadomo ze najlepiej iść do lekarza przebadać itd ale ja sama intuicyjnie działam, kaszel moze byc z kataru, ale jak kaszle sucho to mozna podac krolpe Sinecod . które uspokoją kaszel, wapno i witaminke c
Danusia79
A może to alergiczne? Spróbuj wieszać wilgotną pieluchę na łóżeczko w nocy, powinno pomóc, no i zadzwoń do przychodni i zamów wizytę domową, żeby nie narażać małej, łaski Ci nie robią, lekarz musi przyjechać, i to bez gadania. Lepiej sprawdzić co to jest .(chora)(grins)
nataliasia
Może kup malutkiej Stodal, moja mała tak miała i po syropku jej przeszło... A kaloryfery to swoją drogą, u mnie pomogły mokre ręczniki. Suche powietrze nie sprzyja kaszelkowi(smutna)
nataliasia
Ale jeśli małej się pogorszy tzn. pojawią się inne objawy lepiej odwiedz lekarza...
Twity12
No własnie ona tylko jeszcze dodam jak lezy na płaskim to kaszle. ułożuyłam ja wysoko na poduscze i spij spokojnie.

Krzysia a powiec mi Sinecod na recepte czy nie. I jaki koszt mniej wiecej . A widamine c cały czas daje tran vibobit i syrop z cebuli czosnku miód z woda i cytryna
sweetnessa27
Radzę wizytę u lekarza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.