Menu

kaszka przed snem?

Witam mamusie! Miałam na początku problemy z karmieniem piersią mojego synalka, ale przetrwałam i karmię nadal. Najgorsze jest to, że on zamiast robić sobie coraz dłuzsze przerwy miedzy karmieniami (przede wszystkim w nocy) to nadal chce jeść co dwie godziny, a czasami nawet co półtorej. Zdarza sie że raz w nocy prześpi ze trzy godzinki, ale ogólnie to po 1,5 -2 h się budzi. Za kilka dni skończy cztery miesiace, jestem zmeczona a za półtora miesiąca wracam do pracy i nie wyobrażam sobie jak to będzie? Czy któraś z mam to przechodziła?, czy wasze dzieciaki też tak często jedzą? Moze powinnam jakąś kaszkę przed snem mu robić? Pomóżcie(smutna)

mama1208
 1158  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sen

Odpowiedzi

babooshka
O ile dobrze pamiętam to od 4 mca już możesz podawać ale i tak nie rezygnuj z piersi(u nas na noc jest kaszka a potem i tak cycuś). Powiem Ci na pocieszenie że moja to nawet i 4x potrafiła sie całkiem niedawno wybudzać na pierś...Nie poddawaj sie, Twój synek jest jeszcze malutki więc trzeba być cierpliwą(prezent)
mama1208
ok dziękuję
a z piersi na pewno nie zrezygnuję, bardzo walczyłam żeby karmić, wiec tak szybko nie odpuszczę

a jaką kaszkę podajesz na noc?
babooshka
moja jest już spora (16 mcy) więc adekwatnie do wieku (na opakowankach masz podany wiek od którego mozesz podawac), akurat bobovita"smaczny sen":)
Bozena26
mi moja lekarka doradzila na poczatek dać kleik ryzowy badz kukurydziany do mleka modyfikowanego 2 lyzeczki tylko na 150- 170 ml takze sproboj moj dluzej sopi po tym
mama1208
dzięki mamusie, będę próbować
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Achcha
mój koło 4 m-ca zaczął spać do piątej bez jedzenia (teraz jest chory i znów je w nocy) ale przebudzał się czasem tylko wtedy starałam się go uśpić bez jedzenia albo nawet nie zaglądałam do łóżeczka tylko słuchałam co robi a on np. popierdział postękał i z powrotem w kimono.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.