Menu

Katar

Chcialm spytac czy to mozliwe aby moj maluszek mial katra po spacerach na dworzu? mateuszek urodzil sie zima i wcale niewychodzilismy gdy zrobila sie pogoda wyszlam z nim a dzis juz ma katar:( czy to mozliwe ze przyczyna jest pyl i kurz na dworzu????

mlodMAMA19
 630  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko3miesiace

Odpowiedzi

Mandarinios
Może mieć katarek trochę wiatru, przesilenie wiosenne i jest.... Poza tym to, że dziecko rodzi się zimą nie jest przeciwwskazaniem do spacerów. Dziecko w ten sposób się hartuje i trenuje swoją odporność.
ulenka091987
moja siostra pierwszego syna urodziła pod koniec maja, ale strasznie na niego uważała, troche wiatru, brak słońca to niewychodziła z domu przez co często po spacerach miał katar, ja urodziłam w zimie i jak tylko pogoda była dobra (czyli bez dużego wiatru i mrozu) wychodziliśmy nawet na 10-15 minut, byle tylko troche powietrza złapać :) i przez pierwszy rok życia miał dwa razy katar i wogóle nie chorował
mlodMAMA19
idzie mu takze zabek czy to moze byc takze przyczna,bo niema ani goraczki kaszelku tez i jest wesoly. Juz sama niewiem
ulenka091987
ząbek z katarem napewno nie ma nic wspólnego, ale jeśli katarek jest nieduży to używaj wody morskiej do płukania(Aqua maris-sprey do nosa) i nie zamykaj się w domu, jeśli nie ma gorączki i nic się nie dzieje, to dalej spaceruj, tylko pamięlaj, żeby nie wychłodzić, ani nie przegrzać dziecka
joannamysz
Z dzieckiem nalezy wychodzic na swierze powietrze bardzo czesto, najlepiej codziennie, nawet zima, chocby po to zeby sie zahartowalo! Jesli bedziesz trzymac dziecko pod kloszem, tylko i wylacznie w domu to wystarczy jeden spacerek i przeziebienie pewne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.