Menu

katar

Hej Dziewczyny moja córeczka ma katar, cały czas jej spływa z noska już nie mogę się patrzeć jak się męczy co można dać 10 miesiecznemu dziecku oprócz kropelek, podaje jej syropki ale nic nie pomogło może macie jakieś sposoby

iwona1985
 1014  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie katar dziecko

Odpowiedzi

Mamusica2008
Dobra jest też maśc majerankowa również ułatwia oddychanie zmniejsza obrzęk śluzówki nosa i łagodzi podrażnienia. Ja zamiast olejku olbas zakraplałam małemu olejek kamforowy. Powodzenia życzę i szybkiego powrotu do zdrówka dla malutkiej (prezent)
myszka838383
Ivonna77 ja też używam tych kropelek olbas :) wkrapialam przewaznie do garnuszka z woda i stawialam w pokoju lub tak jak ty skrapialam pieluszke :)
mammma
olbas jest super. też go zawsze używamy. i nasivin (krople). i fridą odciągamy katar.
isia8410
dobry jest też inhalol tańszy odpowiednik olbas oil(grins)(grins)(grins) ja np.kilka kropli na poduszeczkę daję, możesz też używac roztworu soli morskiej-sterimar w celu udrożnienia noska(awve)(awve)(awve)
lullinka
Polecam z czystym sumieniem:
kropelki Olbas, masc majerankoa, krem Pulmex Baby, krople otrivin, nawizlanie powietrza, aspirator do noska frida. Duzo duzo pic, wydzielina sie rozrzedza. Zdrowka i powodzenia :)
irekzboralski
Nasivin i do oczyszczania noska Nose fride polecam...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.