Menu

Katar

Czy to możliwe by moje dziecko miało uczulenie na pyłki traw? Chodzi o to że jeszcze wczoraj przed skoszeniem trawnika było wszystko ok a gdy wczoraj razem z mężem mój syn skosił trawkę obudził się rano z katarem, oczywiście biegał i pomagał przy sprzątaniu trawnika...
No i jak pomóc 3 latkowi z cieknącym noskiem??

margolcia85
 699  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie alergia dziecko katar

Odpowiedzi

margolcia85
Zyrtek też bierze, co prawda nie mieliśmy jeszcze testów, bo do tej pory był za mały, 3 latka skończył dopiero 22 kwietnia, więc czekamy na wizytę u alergologa i testy... Nie wiem jak mu pomóc, a on ma problem z oddychaniem i zaczyna kaszleć! POMÓŻCIE!
marzena81
ja na cieknacy katar podawalam euphorbium i odciagalam i na kaszel kropelki sinecod nam pomoglo i katarek znikl po kilku dniach. Zdrowka zycze!
korek221
mój synek jest mocno uczulony na wszelkie pyłki traw ,drzew itp. ale od kiedy łyka syrop claritine i tabletki sigulair(oba leki przeciwalergiczne i na receptę) to może wąchać kwiaty ,tarzać się w trawie ,sianie i nic mu się nie dzieje(kciuki) a wcześniej przed lekami był wiecznie kaszlący ,łzawiący ,spuchnięty i uśpiczony(krejzolka)
margolcia85
claritine nic nam nie pomaga, już dostawaliśmy to przed zyrtekiem, i ketotifen też :( Na zwyrtku do tej poiry mieliśmy święty spokój, ale do 2 dni coś się dzieje właśnie sie szykujemy i idziemy do lekarza, zobaczymy co powie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.