Menu

katar

niunia ma 3 tygodnie i ma katar jak sie go pozbyc

9konieczynka
 730  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

Matina
Przede wszystkim do lekarza. Póxniej zaopatrzyć się we Fridę lub apiratoe Marimar - ja wole ten drugi. Oraz Disnemar, który ma lepszy aplikator od Sterimaru ponieważ woda wydostaje sie tam z mniejszym ciśnieniem co jest łagodniejsze dla maluszka.
lara1982
Moja mała też miała jako maluch wiecznie katar i solą jej psikać kazali,ale zawsze trzeba to skontrolować u pediatry
avialle
dokładnie!, mój też miał tak wcześnie katarek, pediatra polecił fajny lek EUPHORBIUM COMPOSITUM S jest homeopatyczny i delikatny w działaniu więc można stosować u noworodków, oczywiście po konsultacji lekarskiej, gdyż dzieci tak małe mogą szybko złapać od kataru zapalenie ucha lub górnych dróg oddechowych. Bardzo ważne jest nawilżanie powietrza.
avialle
polecam też smarować pod noskiem maścią majerankową i jak najczęściej odciągać wydzielinkę. Ja mam Fridę, którą polecam.
tlolek
frida, woda morska, maść majerankowa euphorbium (ziołowe mozna spokojnie stosować) a jeśli cos mocniejszego to nasivin dla niemowlaka na zmiane z woda moeską, ale najpierw lekarz
kasia13_archiwum
Polecam wylacznie wizyte u lekarza. Zadna z nas nie jest tu lekarzem, a u takiego maluszka nie leczony badz zle leczony katare moze sie rzucic bardzo szybko na uszki i stan zapalny gotowy.
Misia80
tak jak dziewczyny piszą z takim maleństwem do lekarza....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.