Menu

Katar u 2 latka

Jakie znacie sposoby na katar u 2 latka? W internecie szukałam ale są podane przepisy na sok z cebuli czosnku a to jest na kaszel. A ja szukam na katar.

justyna01
 371  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie katarek katar 2 latka

Odpowiedzi

kama86
Często płukać nosek woda morska.
MMama1975
Właśnie przetestowaliśmy Naso drill z siarką, także polecam. Maść majerankowa pod nosek jest super.
Mój syn jak był mały uciekał od inhalatora. Nie wiedzieliśmy co robić, bo inhalacje były konieczne. Wiekowa pani dr objechała nas na wizycie kontrolnej, że jak inhalator nie, to do gara 2 torebki rumianku, 2 łyżki soli morskiej + np parę kropli olejku do inhalacji. No i to przeszło....ale uwaga na wrzątek (zlosc)
jagoda30
Według mnie nie ma złotego sposobu na katar.Sól morska ok,ale np na mojego syna żadne krople nie działały nigdy.Pryskać solą,smarować maścią,syrop z cebuli raczej zapobiegawczo na odporność.
renata29
Mamy cały arsenał środków : Euphorbium,woda morska,maść majerankowa,maść rozgrzewająca(taka najzwyklejsza,tania bo jak powiedział mi farmaceuta niczym nie różni się od tych znanych,reklamowanych,płaci się po prostu za firmę) a i tak najlepszym sposobem jest KATAREK.Wyciąga wszystkie gile i po kłopocie :)
clyde22
2 lata to już poważny wiek... nasza 8 miesiączka dostawała krople doustne fenistil (?), clemastynę i nasivin (jak u Eudaimonia)
clyde22
Nasivin w nos, oczywiście. ;)
Julita88
Tu są dość ciekawe porady: http://www.hartujmisie.pl/baza-wiedzy/artykuly/infekcja/item-12-katar-i-kaszel-infekcyjny-jak-sobie-z-nimi-radzic
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.