Menu

katarek

CO MOGE PODAC 3 MIESIECZNEMU DZIECKU NA KATAREK??MAM KROPELKI ALE CZY TO WYSTARCZY??CZY SA JAKIES MASCI LUB WITAMINKI CORCIA ZA TYDZ BEDZIE MIEC JUZ 4MIESIACE CZY MOGE COS JEJ PODAC??

pscolka1987
 632  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

avialle
nawilżaj powietrze w pokoju, w którym śpi, często ściągaj katarek (szybciej zniknie), psikaj do noska wodą morską - sterimar lub disnemar, jako kropelki polecam Euphorbium - skuteczne i nie ma niebezpieczeństwa za długiego stosowania, pod nosek maść majerankowa :).
Często kładź na brzuszek, szybciej odetka się nosek i do spania podnieś troszkę materacyk w łóżeczku, wkładając pod niego np. książki.
avialle
mnie pediatra poinformował, że krzywdę mogę zrobić smarując w nosku, co robiła większość naszych mama nam, o tym, że pod nosem coś się stanie pierwsze słyszę, skład maści nie budzi zagrożenia nawet dla noworodka, a jej zapach pobudza kichanie i tym samym oczyszczanie noska. Maść nie ma składników rozgrzewających więc nie wiem po co smarowanie klatki piersiowej?
avialle
aż z ciekawości znalazłam tą maść u siebie i nie mam napisane, że poniżej roku nie można, ale napisane, że nie wkładać za głęboko bo można uszkodzić aparat rzęskowy..
nakalia
kropelki nasivin euphorbium w aerozolu można kilka razy dziennie ,po uzgodnieniu z lekarzem można też dać calcium w syropku ,cebion(wit.c) w kropelkach
chwiejna
Jak katar jest bezbarwny to sie nie martw jak jest zielony to wtedy musisz isc do lekarza. Probuj maść majerankowa pod nos sol morska i wyciągać wydzielinę jak najczesciej najlepiej aspiratorem frida.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.