Menu

Kebab, hamburger, zapiekanka, gofry z bitą śmietaną

Wakacje w toku, często wyjeżdżamy, spędzamy czas poza domem i stołujemy się w drodze. Czy zdarza wam się zjeść w barze szybkiej obsługi i zadowolić się kebabem na obiad? Czy też kategorycznie jesteście przeciwne takiej żywności i nigdy byście się nie skusiły?

Ania
 1878  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie bary fast food

Odpowiedzi

monique25
Jemy sami bez młodego , z tym że gofry robię w domu , hamburgery i zapiekanki też więc pokrzywdzony nie jest. Lubi tez pizze ;-)
sara7777
jestem przeciwniczką takiego jedzenia
tlolek
na co dzień gotuje sama i staram się robić to zdrowo, więc raz na jakiś czas pozwalamy sobie na niezdrowe jedzenie jak jesteśmy poza domem...
emiliab
Może raz na miesiąc skuszę się na kebaba, pozostałe hamburgery itp to dla mnie zwykłe śmieci i jest nie apetyczne. Gofry robię sama, chyba, że jesteśmy we Władysławowie gdzie są najlepsze gofry świata i nie można się im oprzeć.
karolcia514
na co dzień gotuje sama ale raz na jakiś czas pozwalamy sobie na jakiegoś kebaba czy tez bądź pizze :)
sheryl
Zdarza się, ale mam świadomość jak z higieną w takich budkach, zresztą kontrole Sanepidu mówią same za siebie, 80 % budek nie przechodzi kontroli, więc bardzo niechętnie się do tego odnoszę.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i minimalizacja ryzyka zatrucia, to już lepsze bary znanych firm, typu Mcdonalds, KFC,... tam jest śmieciowe jedzenie, ale normy zachowane i przynajmniej nie zatrują.
sheryl
@emilia, a gdzie to takie gofry dają? Bo byłam w tym roku we Władysławowie i nigdzie tam gofry mnie nie urzekły ;)
sheryl
A na wyjeździe stołujemy się na kwaterze i jemy normalne obiady.
ada410
Od czasu do czasu odpoczywam od gotowania i idziemy z córą, na inne , nie domowe żarcie :-). a po dłuższym spacerze gofry lub lody to po prostu sama przyjemność...
sweetnessa27
W domu normalne jedzonko...A na wyjazdach czy wypadach to właśnie różne typu MC Donald, KFC itp.
Kordelia
Niekiedy zdarza nam się zjeść w jakimś barze, czy w Mc Donald, ale w sumie to bardzo rzadko :)
ajrian
Teraz w każdym miejscu świata,do którego można dojechać są budki,bary i dobre restauracje.Na wyjeździe nigdy nie gotuję,za to chodzę do dobrych knajp.Nie jest to wydatek zarzynający moje finanse, za to jest miło,smacznie i w miarę zdrowo. Ani ja mój synek nie lubimy buły czy frytek na obiad.
natuuusia19
zazwyczaj jemy domowe jedzenie ale raz na jakis czas wuskoczymy na pizze itp. jak wyjezdzamy na wczasy to tez raczej gotuje ja:):):) nio chyba, ze calkiem mi sie nie chce i wyskoczymy gdzies na obiadek:):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.