Menu

Ketchup

Co myślicie o jedzeniu Ketchupu? Mój Rafał ostatnio ma jakąś manię i do wszystkiego musi być Ketchup. Do kanapek, do ziemniaków, dokotleta wszystko z ketchupem inaczej nie zje. No i co mam zrobić? Pozwalać mu? Wydaje mi się że tam jest za dużo barwników i innych ulepszaczy. Może macie pomysł jak zrobić coś ala ketchup żeby wilk był syty i owca cała?

Aagataa
 669  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

ketchup keczup dziecko

Odpowiedzi

krasna1
jest specjalny ketchup z Pudliszek dla dzieci-ponoć bez konserwantów.
kasia13_archiwum
Moje cory tez bardzo lubieja keczup. Kupuje najczesciej Heinza, jest b. smaczny. Oczywiscie jedza nie na co dziec, tylko tak od czasu do czasu.
avialle
ja jako dziecko, razem z siostrą też uwielbiałyśmy ketchup. Jadłyśmy z nim wszystko, jajecznicę, ziemniaki, każde mięso i każdą kanapkę.
Może jest to potrszeba ostrzejszych smaków w tym okresie, bądź nie wiem zwykły apetyt :).
AnnaZZ
Najmniej chemii ma ketchup z Pudliszek (ma tam parę składników)ale co dziś nie ma chemii. Twój syn ma taki okres za jakiś czas mu przejdzie jak mu się przeje, moja szwagierka miała to samo ze swoim synem :) cierpliwości.
kasia13_archiwum
Marta... Moja Fatima pomidorow doslownie nienawidzi... a keczup to by mogla i mogla jesc.
Biotyna
Są takie ketchupy dla maluchów w sklepach ze zdrową żywnością, które nie mają żadnych konserwantów i chemii. Niektóre nie mają też cukru np. słodzone są sokiem jabłkowym...a do tego same ekologiczne pomidorki. Taki ketchup kosztuje na pewno więcej, ale może warto spróbować:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.