Menu

Kiedy drzemka?

O jakiej porze wasze dzieci potrzebują drzemki w ciągu dnia i jak długo śpią?! Mój Krzyś strasznie dużo śpi i zastanawiam się czy to normalne :(

panidomu
 843  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat drzemka spanie

Odpowiedzi

justa
U mnie jest na odwrót - mój syn to chodzący żywioł, w dzień już nie śpi a wieczorem ciężko zagonić go do łóżka. Może Twój syn potrzebuje tyle snu... a jeśli bardzo Cię to niepokoi to podejdź do pediatry i może zaleci jakieś badania profilaktyczne...
panidomu
Najpierw wolałabym mieć porównanie - czy inne dzieci tez tak mają :) Krzyś potrzebuje drzemki koło 12 w południe i czasem śpi nawet do 15 - więc to są 3 godziny - wieczorem "pada" koło 20 i śpi do 7: 30 Więc 11 i pół godziny - co z drzemką popołudniową daje 14, 5 godz. Może to nie jest aż tak dużó jak mi się wydaje, może to normalne - ale wole poznac zdanie innych!
kasia13_archiwum
Niestety. U mnie jest tak jak u @justy. Dziewczyny szybko przestaly spac w dzien. Temperamencik...

Ale powiem ci, ze chcialabym, aby moje cory tak pieknie spaly, jak twoj synek.
PaniMisiowa
Panidomu: ja również pozazdrościć tylko mogę ;)
mystery
Moja Gosia to też jest żywioł - i nie potrzebowała tyle snu - przestała spać w dzień jak miała dwa latka. A Grześ teraz ma dwa lata i śpi jak zabity w dzień. Wstaje bardzo wcześnie bo koło 6 30 (nie mogę go przestawić na później) więc potem koło 11 jest już zmęczony, marudzi, oczka się kleją - więc śpi. Zwykle też ponad dwie godziny. Wieczorem idzie spać koło 21 (czasem później) ale pora wstawanie niezmiennie koło 6:30. Ja osobiście uwielbiam te dziecięce drzemki - wtedy jest czas na gotowanie, sprzątanie itd.
kasia13_archiwum
@mystery... moje przestaly spac w dzien s 14 miesiacami. Na szczescie spaly pieknie w nocy. Od 19-ej wieczor do 9-ej rano. Teraz mala (27 miesiecy) spi od 20.30-21.00 do 8-ej rano. Bez przerwy.
lolitta
Madzia spała w dzień do 22 miesiąca. Potem był definitywny koniec. I tez ładnie przesypiała noce - czasem się budziła ale dostawała coś do picia i spała dalej. Wstawała po 7.00 Teraz odkąd w domu jest drugie dziecko rozregulowała się totalnie. Budzi się, spaceruje po nocy, przychodzi do nas. Mam nadzieję, że jej to minie.
eunika
Natalka ma drzemkę koło godziny 13:30 - i śpi zwykle około dwóch godzin. Wieczorem kładę ją koło 21 i śpi do 8.00 więc w sumie nie narzekam. A z tego że nasze maluchy chętnie śpią to możemy się tylko cieszyc !
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.