Menu

kiedy dzieci mówią mama ?

moja córcia za parę dni skończy rok i jeszcze ani razu nie powiedziała mama . mówi pięknie tata, tatuś , na babcię acia albo baba i inne proste słówka a mama nie ... (pout) nie mogę się doczekać jakoś ...(smutna) czy wasze też tak miały ?(smutna)

AlinaG74
 1678  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dzieci mowa mama tata

Odpowiedzi

Kasia1978
MOJA CÓRCIA MA SKOŃCZONE TRZY LATKA I JA NIE SŁYSZAŁAM JESZCZE Z JEJ USTECZEK ''MAMA''...(placze)
renata29
synek kilka miesięcy przed rokiem paplał bez przerwy "mama" ale to było nieświadomie,potem przestał,po jakimś czasie znowu trochę powtarzał i dopiero od niedawna świadomie wypowiada to słowo,ma 22 miesiące
xkasiulax
Moja wcześnie około - 7miesięcy ale mówiła MaMa jeszcze nie świadomie...teraz ma 17 miesięcy i owszem mówi pięknie mama tata...ale co najlepsze nie tylko do nas (krejzolka)
Marta050709
moja powiedziała mama jak miala 7mcy.
rozowa82
nie pamiętam ale wcześnie to było pok 5-6 miesiaca...... moja nawija jak matka(smiech) teraz mówi do mnie "mamusiu"(cukierek)
elizka
mój Alex powiedział pierwsze słowo baba w 6 miesiącu potem tata a na końcu mama w 10 miesiącu .... (cukierek)(cukierek)(cukierek)
PatrycjaM
syn wołał mama po roczku, ale szybko mu mineło i tylko TATA. Ależ mnie to wkurzało nie umialam sie doczekać az bedzie wołąć mama. Teraz ciągle słyszę MAMA i czasami mam dosc-a mąż sie śmieje i mówi chciałaś zeby wołął to woła (smiech) Dodam ze jestem z nim cały czas a tata w pracy wiec sie mówi tata to...tata tamto itd. Cierpliwosci jeszcze powiesz dość, zawołąj tatę (smiech)
Kinia008
(grins) moj powiedzial 1 ra ztak nei swiadomie jak mial 6,5 miesiaca a tera zma 10 miesiecy to ciagle gada mama mama, ablo baba, tata 1 raz powiedzial:)
asiunia83
około 6 miesięcy
katarzynka2404
mój Szymek to miał 6,5,baba,tata,mama,teraz ma 9, to samo plus dada,gaga,i śmieszne miny,4ząbki ichodzi;)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.