Menu

kiedy gotowe sloiczki Bobowita?

kiedy zaczełyście podawac waszym skarbom gotowe dania Bobowita?na sloiczku pisze ze od 4 miesiąca ale czy to jest od poczatku 4 miesiaca czy odopiero po 4 miesiacu?moja corcia zaczela 4 miesiac zycia tydzien temu i nie wiem czy moge juz jej takie urozmaicenia stosować?(pokoj)

zosian
 2261  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie sloiczki bobowita

Odpowiedzi

basia198711
jeżeli karmisz mlekiem modyfikowanym to możesz zacząc podawać jej te dania jak SKOŃCZY 4 miesiące(jeżeli na słoiczku pisze PO 4 mc.) a jeśli karmisz naturalnie to najlepiej poczekać aż skończy 6 miesięcy, chyba że słabo przybiera na wadze to po konsultacji z pediatrą można zcząć urozmaicać dietę.
zosian
a kaszki???co z kaszkami??
emila2606
najlepiej doradż się swojego pediatry jak będziesz na szczepieniu od kiedy możesz wprowadzać. mój jest karmiony piersią i jak byłam z nim na szczepieniu (miał 5 m-cy) pediatra powiedziała, ze mogę wprowadzać pokarmy stałe.
emila2606
z tymi kaszkami to ja już sama głupia jestem. jeszcze niedawno było tak, że dzieci karmione piersią zaczyna się dokarmiać po 6 m-cu a teraz wyczytałam, że dzieciom na piersi kaszki wprowadza się po 4 m-cu a dzieciom na mleku modyfikowanym po 6 m-cu. (krejzolka)
zosian
no ja juz daje butelke!
Mandarinios
@emila dzieciom karmionym piersią pomiędzy 4 a6 m-cu życia wprowadza się minimalna ilość kaszki mannej robionej na wodzie po to by dostarczyć gluten.... To nie chodzi o kaszki mleczne czy mleczno-ryżowe!
sweetnessa27
ja karmiąc piersią wprowadziłam po 4 miesiącu......
Kordelia
Ja mojemu synkowi karmionemu piersią pierwsze słoiczki dawałam po skończeniu 5 miesiąca życia. miałam dużo pokarmu i ładnie przybierał na wadze, więc nie widziałam potrzeby wcześniej:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.