Menu

Kiedy i od czego sie zaczeło:)

CZesc kochane:)Mam pytanie odnosnie siedzenia dzieci Waszych w jakim miesiącu zaczeły siedziec i jak to zrobiły ?Dziekuje za odpowiedzi.

sambrina
 467  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta rozwój dziecko

Odpowiedzi

karolina87
mój Aleks po skończeniu 5 m-ca , a zaczęło się od tego, że zawsze był sadzany i opierał się o poduszki, a pewnego dnia po prostu go posadziłam i sam utrzymał się w tej pozycji, oczywiście wcześniej sam już próbował o odpychał poduszki
emikacpi
tak samo jak u @gsak około 6 -6,5 ms
karolcia514
wiki sama bez niczyjej pomocy sama usiadła około 6 miesiąca :)
piasekpustyni
zupełnie bez niczyjej pomocy usiadł z brzuszka mając 7 mies.i 4 dni. leżąc na brzuchu podpierał się rączkami i podnosił uginając pod siebie jedną nóżkę. a jak się Go posadziło wcześniej to też siedział, ale nie podpieraliśmy Go poduszkami, ani niczym nie obkładaliśmy bo tak nie wolno i krzywdę można zrobić bo kręgosłup nie jest jeszcze gotowy!!!
madusia
siedzial juz wczesniej,za to usiadl jak mial ok 8miesiecy -pamietam,ze u kolezanki raczkowal i nagle sobie fajnie usiadl na pupe :)
natuuusia19
ok 6 miesiaca sama usiadla. tez nie podpieralismy jej. jedynie dawalismy palce i sama sie podciagala
joana1983
Moja córka usiadła jak miała 7,5 miesiąca. Nie sadzałam jej wcześniej i nie podpierałam poduszkami. A srtało się to kiedy ustawiała się do pozycji do raczkowania. W pewnym momencie podwinęła nóżkę przerzuciła pupę i podpierając się jedną ręką usiadła. Dla mnie to jest jakieś science fiction, jak takie dzieci siadają i skąd wiedzą jak to robić...(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.