Menu

Kiedy można dowiedzieć się jaka bedzie płec dziecka?

Kochane Mamy jestem po raz drugi w ciąży, ale po raz pierwszy dałam się zaskoczyć naturze i nie chciałam wcześniej znać płci dziecka. Teraz jednak wolę sie przygotować. W którym tygodniu ciąży można zobaczyć na USG płeć dziecka? Teraz jestem w 10 tygodniu czy to jeszcze za wcześnie?

moniaka
 7081  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża płeć usg

Odpowiedzi

Marlena
U mnie było widać koło 20 tygodnia, ale to wszystko zależy jak maluszek będzie ułożony. Bo może ci zrobić na złość i się bawić z Tobą w chowanego.
justa
Ja się dowiedziałam przy porodzie :) Moje dziecko nie chciało się ułożyć tak by ginekolog mogła jednoznacznie stwierdzić płeć podczas USG. Jednak moje przeczucia, że to będzie chłopczyk mnie nie zawiodły:)
Monarri
Ja też się dowiedziałam po porodzie - mój maż chciał wiedzieć wcześniej i się dowiedział od mojej ginekolog jak wyszłam z gabinetu, ale nie pisnął ani słówka chociaż bałam się że jakoś mimochodem, niechcący się wygada. Dzielny był! A ja się po prostu chciałam dać zaskoczyć.
natka18
My będziemy mieli chłopca!
paulincia21
jestem w 25 tygodniu a moje maleństwo bawi się zemną w chowanego niechce nic pokazać. lekarz powiedziała że po budowie ciała może stwierdzić ze to dziewczynka.następne usg po 30 tc.mam nadzieje że nic się nie zmieni już się nie moge doczekać może teraz pokaże mam taką nadzieje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.