Menu

Kiedy następne ząbki?

Kochane powiedzcie mi, jak już wyjdą wszystkie jedyneczki, to za ile później wychodzą dwójki??? Mojej Moniczce wychodzą właśnie górne jedynki i jest mi jej tak szkoda... (placze) Jest jeszcze bardziej kapryśna i marudna niż przy dolnych... Tylko się męczy biedna, a i jeść też za bardzo nie chce... Już tak ładnie mi jadł ten mój niejadek, a tu znowu mi grymasi(smutna) To za ile mniej więcej będą wychodzić następne ząbki? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 1695  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zęby dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
O jeny...(placze)
Mandarinios
oj to różnie... Kubusiowi wyszły dolne dwie jedynki potem gorna dwójka, górne jedynki, druga gorna dwójka i koniec na kilka tyg i wyszła dolna dwójka.... czwórki i piątki wychodzą koło 2 urodzin (sprawa indywidualna) no i ponoć wychodzą wcześniej czwórki niż dwójki... tak więc cierpliwości...(kwiatek)
JUSTYNAKO
Z tym wychodzeniemm zabkow i kolejnoscia to sprawa indywidualna.Moja corcia ma 1,5 roku i ma wszystkie 1, 2 4 wlasnie wyszly (tragedia) a teraz widze ze szykuja sie dolne 3 i juz sie boje.
Mandarinios
matko co ja tam napisałam!!!!!! czwórki wychodzą wcześniej niż TRÓJKI!!!!!!! a nie dwójki!!! o mamo ale zakręcona jestem!!!
sweetnessa27
MOjej najpierw koło 5 miesiąca wyszły dolne jedynki.Teraz do połowy wyszła górna dwójka,a za nią trochę poźniej idzie druga dwójka i od dwóch dni przeżynają się już i jedynki.CZyli zaraz będzie miała 6 ząbków a ma 9 miesięcy
olita7
a moja ma 10 miesięcy skończona i nie ma jeszcze ani jednego ząbka... :) i żeby było jeszcze bardziej śmieszne marudna jest cały czas jak baba w ciąży :))))))))))) . Czekam z niecierpliwością kiedy jej wyjdzie pierwszy ząbek.
Magdzik
Chyba muszę uzbroić się w cierpliwość, bo inaczej nie wiem, jak ja to przeżyję(grins)(placze)
slonko2323
mojemu synkowi najpierw wyszły dolne jedynki później górne, następnie dolne dwójki później górne dwójki, no i jak miał roczek to mu wyszły dwie górne czwórki i teraz czekamy na następne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.