Menu

Kiedy organizm płata figle

Czy zdarzyło wam się, że okres spóźniał się z jakiegoś powodu i już podejrzewałyście, że jesteście w ciąży? Czy czekałyście cierpliwie na „te” dni? Jaka była reakcja jak wreszcie się pojawiły - radość czy rozczarowanie? Czy jesteście na tyle cierpliwe, że po prostu czekałyście spokojnie podejrzewając ciążę czy też już po pierwszym dniu opóźnienia robiłyście test ciążowy, żeby nie żyć w niepewności? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach.

Ania
 1442  7

Odpowiedzi

MiJa
ja co miesiąc jestem w "ciąży":))okres mam co 30-40-50-60 dni:P...jak mu się zachce:)) więc nie panikuję co miesiąc i nie robię testów:)
sara7777
TAK MIAŁAM TAK MIESIĄC TEMU.JA ZAWSZE OKRES MAM CO 28 DNI-30 DNI REGULARNIE.NIGDY WIĘKSZYCH ODSTĘPÓW NIE MIAŁAM. WIĘC GDY MINĘŁY 44 DNI BYŁAM PEWNA NA 99% ,ŻE TO DZIDZIA.OBJAWY BYŁY:SENNOŚĆ,MDŁOŚCI I POWIĘKSZENIE PIERSI. ALE ODCZEKAŁAM SPORO DO TESTU BY NIE ZROBIĆ GO ZA SZYBKO.(OKOŁO 2 TYGODNIE PO TERMINIE SPODZIEWANEGO OKRESU) WYZNACZYŁAM SOBIE DZIEŃ 6 GRUDNIA NA TEST(W MIKOŁAJA:-) CUDOWNA NIESPODZIANKA BĘDZIE- POMYŚLAŁAM.A DODAM ,ŻE ZROBIENIE TESTU BYŁO W MOICH MYSLACH JUZ TLKO "FORMALNOŚCIĄ" WIĘC CIESZYŁAM SIĘ BARDZO) NIESTETY WYSZEDŁ NEGATYWNY.PO 3 DNIACH POWTÓRZYŁAM I TO SAMO.NASTĘPNY DZIEŃ DOSTAŁAM OKRES.MOJE ROZCZAROWANIE BYŁO OGROMNE... P.S.DOSZŁAM DO WNISOKU,ŻE TO ZNACZNE PRZEMĘCZENIE MOJEGO ORGANIZMU W CIĄGU OSTATNICH 3 MIESIĘCY PRZYCZYNIŁO SIĘ DO TAK DUŻEGO OPÓŹNIENIA OKRESU.POZDRAWIAM SERDECZNIE,DBAJCIE O SIEBIE DROGIE MAMY!SARA7777
daryjka87poznan
Kilka razy mi sie miesiaczka spozniala ale jedno mi utkwilo w pamieci jak jeszcze sie uczylam, testu nie zrobiłam, bałam sie po tygodniu okres dostalam, pamietam ze ze szczescia łzy mi wtedy popłyneły.
kasiam146
mi sie czesto okres spoznia ale nie panikuje od razu i testow nie robie :) Zreszta zabezpieczamy sie z mezem wiec wychodze z zalozenia ze to po prostu spoznienie, wiadomo ze kazde zabezpieczenie moze nawalic, ale ja zawsze czekam na okres :)
monique25
mam regularnie wiec spóznienie oznaczało by ciąże
beatka7623
Kiedyś miałam regularnie więc każde spóxnienie oznaczało ciążę :) teraz po 2 porodzie mój organizm sfiksował i okres był jak mu się zachciało :/ Już myslałam że się wszystko unormowało a tu klops na nowo to samo :(
irekzboralski
spłatał mi takiego figla i to całkiem niedawno...okres był strasznym rozczarowaniem....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.