Menu

Kiedy pierwsza samotna noc

W jakim wieku wasze dzieci po raz pierwszy zostały na noc bez waszej opieki? Mamy zaproszenie do znajomych na wesele no i mam dylemat czy zostawić małą z dziadkami i iść czy zostać w domu.

natka86
 772  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

opieka dziadkowie

Odpowiedzi

Nanya
Mój miał 6 miesięcy, jak pierwszy raz został z moimi rodzicami na noc. No ale był już wtedy na mleku modyfikowanym (na butelce), poza tym od pierwszych chwil życia był bardzo zżyty z dziadkami, więc nie był to dla niego żaden szok.
marzenkag
moja miala 4 miesiace jak zostala z moimi rodzicami na tydzien.
krasna1
moja miała 2 miesiące jak byliśmy na weselu u znajomych,ale to było blisko miejsca zamieszkania
a potem jak Wika miała9 miesięcy wróciłam do pracy i pracowałam w systemie zmianowym po 12 godzin-nocki też
betty
jak moja mała miała 6 mcy to wyjechaliśmy z mężem do Egiptu i mimo że się bałam ją zostawić (choć była przecież z dziadkami i nie miałam powodu) pojechałam żęby odpocząć i się rozerwać... zresztą my dużo zostawiamy małą bo potrzebujemy troche czasu dla siebie... także idź i baw się dobrze... przecież to tylko noc!
antenkarad
3 miesiące jak byłam u brata na weselu, zostawiłam małą z teściową
natka86
I bez problemów się obeszło?
betty
no a jakie ty widzisz problemy?
mongro10
Kubuś miał 3 tygodnie jak został z moją mamą na całą noc u nas w domu.Pokarm miałam odciagnięty i mały bez problemu pił z butelki moje mleko.No i wesele było blisko,jakieś 20 km,bo gdyby gdzieś dalej pewnie bym synka nie zostawiła na całą noc :)
kasia13_archiwum
Fatima zostala po raz pierwszy z moja ciocia jak miala 2 latka... Yasmina jeszcze z nikim.
No w sumie nie mam az takiej mozliwosci, zeby komus podrzucic dzieci na noc. To ten "plus" wlasnie, jak sie ma rodzine daleko.
kasia13_archiwum
Majac dziadkow i to w dodatku chetnych do zostania z malenstwem na noc... nie mialabym dylematu. Z kim w koncu dzieciatku bedzie lepiej (poza rodzicami oczywiscie) jak nie z dziadkami?
AgaC
mój mały miał 2,5 miesiąca jak został pierwszy raz z dziadkami, byliśmy na weselu, ale było to nie daleko naszego domu, 2 razy wpadłam go nakarmić, zostawiłam trochę mleka, między czasie kilka telefonów do domu i nie było żadnego problemu, mały sobie smacznie spał, a my super się bawiliśmy...
ODYNIECKA
a ja z takim maleństwem byłam na weselu. Miał mnóstwo niań.
irista
Emilka po raz pierwszy została sama z dziadkami na noc kiedy miałą 10 dni. Sciągnełam jej mleko. Też byliśmy z mężem na weselu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.