Menu

Kiedy podawać chrupki i biszkopty?

W którym miesiącu można zacząć podawać biszkopciki i chrupki kukurydziane?

Basia1980
 4535  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

aga76ta
tez sie ostatnio zastanawialam od kiedy. i jeszcze np sucharki namoczone w herbatce koperkowej np........ od kiedy?
avialle
jeśli dziecko ma wprowadzony do diety gluten to można próbować w 7-8 miesiącu, i tak wiele tego nie zje, ale po co faszerować dziecko słodkim? ja bym zaczęła od chrupek kukurydzianych, są bez glutenu.
Nanya
Ja podawałam chrupki, jak miał 6 miesięcy. Biszkopty ok. 10-11 miesiąca.
Basia1980
No właśnie Wojtus ma dopiero 5 miesięcy ale jest karmiony mlekiem modyfikowanym ale juz je zupki deserki i pije soczki, dlatego zastanawiam sie nad tym keidy chrupki.
Nanya
Ja myślę, że możesz już spróbować, tylko wybierz takie, które nie mają śladowych ilości jaj, glutenu i orzechów (sprawdzaj dokładnie opakowanie, z tego co kojarzę Flipsy odpadają) i obserwuj, jak radzi sobie z tym, że mu się skleja buzia :):)
irekzboralski
ja podawałam chrupki kukurydziane tak po pół roczku a biszkopty miesiąc później
MamaMateuszka
Dlaczego flipsy odpadają?? Przecież nie zawierają glutenu, podawałam synkowi po 5 miesiącu a teraz jemy paluszki kukurydziane bo flips jest krótki i mały troszkę sobie nie potrafi go trzymać a paluszka owszem. Tylko pamiętaj o piciu bo to suche bardzo jest;-)
justa112
znalazlam ostatnio deserek z firmy hipp dla dzieci w wieku 4 miesiecy na biszkopcikach daje sie go przed snem narysowana jest na nim kolyska. polecam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.