Menu

Kiedy przesiadka z fotelika

Hej dziewczyny.
Mój 4 miesięczny synuś już ledwo się mieści w foteliku, który teraz używa. Jest on z przedziału 0-13 kg. Demon waży już trochę ponad 8kg i kawał z niego chłopa. Zastanawiam się nad wymianą fotelika na taki z grupy 9-18kg lub ew. 9-25kg. Tylko, że z tego co widziałam one są wiekowo 9m+ czy 12m+. W sklepie pytałam i w jednym powiedziała babka, że śmiało można wymienić a w innym że za wcześnie. Mi się wydaje, że lepiej kupić większy żeby Demon nie cisnął się w tym małym, ale mężu ma opory. Jak Wy uważacie?

Anciacia
 470  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy dziecko fotelik samochodowy

Odpowiedzi

lola86
My wymieniliśmy jak mała miała ok. 6 miesięcy . Bo z nosidełka wystawał jej już głowa (Nasza mała była wysokim dzieckiem ). Na fotelik 0-18 , Tylko szukałam takiego w którym można było jak najbardziej pochylić dziecko .Brałam z sklepu i szłam przymierzyć do auta ,bo tapicerki też są różnie pochylone w autach( porada pana sprzedającego ) A po półtorej roku znów trzeba było wymienić powód ten sam pół głowy za zagłówkiem . Teraz mamy fotelik od 9 do 36 kg mimo ze mała ma dopiero 15 kg ale przeszło metr wzrostu .
ada410
Śmiało możecie zmienić na większy :))
Mysiulineczka
Moja za tydzień skończy 11mies i własnie wymienilismy jej nosidełko na fotelik . Z nosidełka wystawała jej główka , ponoć nożki mogą wystawać ale główka juz nie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.