Menu

Kiedy Twoje dziecko nauczyło się pływać?

Kochane NetMamy, chciałam dzisiaj z Wami troszeczkę porozmawiać na temat umiejętności pływania u naszych dzieci lub niestety czasami ich braku. Moje dwie starsze córki wprawdzie zawodowymi pływaczkami nie będą, ale na powierzchni wody utrzymać się potrafią ;-) Ostatnio jednak wpadł mi w ręce artykuł, w którym według szacunkowych danych coraz mniej dzieci potrafi pływać. Jak to jest u Twoich dzieci? Kiedy uczyłaś swoje pociechy pływać? Jaki wiek jest Twoim zdaniem najbardziej odpowiedni na to, aby rozpocząć z dzieckiem naukę pływania?

Ania
 702  3

Odpowiedzi

mycha2706
Moja córka zaczęla jeździć na basen w pierwszej klasie SP, wstyd mi teraz, bo nie wierzyłam, że kiedykolwiek się nauczy(jest masakrystycznie powolna) ale po pół roku została zakwalifikowana do grupy wyżej,teraz po 3 latach pływa lepiej ode mnie.Chłopcy jeszcze nie potrafią, ale pewnie doskonale sobie poradzą, bo kochają wodę,zwłaszcza ten młodszy
Tamiska
Mój synek zauczy się porządnie pływać kiedy miał 7 lat, w pierwszej klasie zapisałam go do szkółki pływania i teraz pływa rewlacyjnie, nawet motylkiem potrafi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.