Menu

Kiedy Twoje dziecko wsiadło na pierwszy rowerek?

Uznaje się, że dziecko jest gotowe na rowerek około 18-20 miesiąca życia... oczywiście ten z podpórkami ;)... Kiedy Twoje dziecko wsiadło na pierwszy rowerek? I jakie były pierwsze reakcje? Radość, płacz? Wybieracie się na wycieczkę rowerową w najblższym czasie? Może dzisiaj?

Ania
 1205  6

Odpowiedzi

izkalepszy
Muszę się pochwalić bo moja 4 i pół latka jeździ już na normalnym rowerze bez podpórek, tato stanął na wysokości zadania i nauczył małą a że mądra bestiato szybko załapała ....a jeździć zaczęła na rowerku bez pedałów jak już dobrze chodziła czyli mniej-więcej ok 18 tego miesiąca życia....bardzo polecam te rowerki do odpychania się, świetnie ćwiczą równowagę.
karolcia514
Moja Wiki swój pierwszy poważny rower dostała na 3 urodziny i od razu zaczęła naukę jazdy było to w domu mąż ja nauczył jeździła po całym mieszkaniu oczywiście rower z bocznymi kolkami :) i tak jeździła przez cale lato w tym roku będzie już nauka bez bocznych kolek i mam nadzieje ze szybko pojmie bo jest bystra dziewczynka :)
irekzboralski
Mikołaj dostał pierwszy rowerek z bocznymi kółkami jak miał 3 latka a od ostatniego lata jeździ na dwóch kółkach. Nauczył się jak miał 4,5 roku.
sque
na pierwszy rowerek wsiadła mając nie cały roczek, ale my go pchaliśmy, potem już sama mając niecałe 2 lata, teraz w wieku troszkę ponad 3,5 roku dostanie większy "poważny" rowerek i cały sprzęt do niego (kask itp.). Ale to dopiero w maju jak tata przyjedzie, bo on obiecał jej kupić.
natuuusia19
pierwszy rowerek wiki dostala na roczek. dosc szybko musielismy zdjac jej podnozki i sama probowala pedalowac. powazny prawdziwy rower dostala jak miala ok 2,5 roku iod tej pory jak tylko jest cieplo to jezdzi na nim
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.