Menu

Kiedy urodze?

Witajcie Mamuśki(prezent)(prezent) wczoraj miałam termin porodu i nic, dziś od rana sprzątam, cały czas jestem w ruchu i nic nawet mnie nie kujnie(zla) Wczoraj byłam na KTG Pani doktor stwierdziła że jak mnie bóle nie wezmą to mam w poniedziałek wstawić się do szpitala. A ja nie mogę znieś tego czekania(placze). A jak było u Was? Miałyście jakieś oznaki zbliżającego się porodu? czy chwyciły Was bóle nagle?

Ada3610
 931  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie poród

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Nie martw się...urodzisz,w swoim czasie...mogą bóle Cię złapać nagle,ale mogę tylko wystąpić po podaniu przyspieszającej kroplówki...zależy...możesz dostać skurcze sama bez wywoływania,ale jeśli lekarz Kazał Ci przyjść w poniedziałek to idź wywoła Ci go jeśli nie przyjdzie sam poród...może nie chce dłużej czekać...(prezent) ...juz mozliwe ze w poniedziałek zobaczysz już swoje maleństwo i je przytulisz...(awve)(awve)
maja1482
dzień przed terminem porodu byłam na KTG, zero skurczów, żadnych bóli, kompletnie nicl... ginekolog stwierdził, że z całą pewnością przenoszę ciążę o te standardowe 2 tygodnie... co się okazało następnego dnia rano o 9.10 trzymałam w ramionach moją córeńkę:))
tymianek
tylko spokój może nas uratowac(grins) . Mój synek przyszedł na świat 4 dni po terminie, a akcja porodowa zaczęła się ok. 1 w nocy - odejściem wód.
Życzę szybkiego i lekkiego porodu (prezent)
renata29
Kochana,ja od kilku tygodni mam rozwarcie,najpierw leżałam ale tydzień temu gin stwierdził,że w każdej chwili mogę urodzić bo już główka nisko więc zaczęłam normalnie się ruszać ,sprzątać,dziś termin wg miesiączki i nic :)A z pierwszym dzieckiem nagle chwyciły mnie bóle i po niecałych 4 godzinach urodziłam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.