Menu

Kiedy wróciłyście do pracy?

Dziewczyny jestem ciekawa kiedy zdecydowałyście się na powrót do pracy? Ile miały Wasze maleństwa i czy było ciężko?

ewlirinka
 981  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Praca i Finanse praca a dziecko

Odpowiedzi

clyde22
Wróciłyśmy do pracy, gdy malec miał pół roku. Babcia to najwspanialszy wynalazek pod słońcem. Ciężko było wyjść do pracy tylko pierwszy dzień, choć później też bywało różnie... (pokoj)
tlolek
od 6lat w domu...jak już pierwsze odchowałam i chciałam wrócić do pracy tak doszłam do wniosku że to jest odpowiedni moment na drugie dziecko.
Niestety nie mam możliwości pozostawienia swoich pociech pod opieką którejś z babć, a moje pójście do pracy i jednoczesne wynajęcie opiekunki było by po prostu nie opłacalne.
iwus198920
3 lata w domu (brak przedszkola na wsi i w okolicy) może za 2 lata jak młody pójdzie do zerówki to z jednym babcia zostanie...
maja1482
U mnie jest dokładnie tak jak u Agi. Nawet ilość lat spędzonych w domu zgadza się w 100%. Wynajęcie opiekunki przy moim równoczesnym powrocie do pracy jest zupełnie nieopłacalne. Dziećmi babcie nie zajmą się, bo obie jeszcze pracują, więc póki co jeszcze w domu posiedzę.
ewlirinka
Ja będąc w ciąży planowałam wrócić do pracy jak najszybciej, ale kiedy urodził się syn nie wyobrażam sobie powrotu... niestety nie mogę sobie pozwolić na wychowanie synka do 3 lat (tyle bym chciała). Z całej sytuacji dobre jest to, że moja mama jest dyspozycyjna i z chęcią zaopiekuje się malcem.
tymianek
wróciłam, a raczej znalazłam sobie nową pracę, bo do starej nie chciałam wracać, jak synek miał skończone 4 lata. Te "przesiedziane" 4 lata uważam za wystarczające, a nawet o rok przy długie.
kama86
Ja zaczelam pracowac odkad syn skonczyl 2 lata..Pracowalam razem z nim..Teraz corka ma 11mc i jak narazie jeszcze nie wracam..
Beatka9316
Ja może nie wróciłam codziennie do pracy ale na same weekendy jak córcia miała 2 miesiące ale to tylko i wyłącznie na weekendy. A ogólnie planuję wrócić do pracy od września i oddać małą do żłobka no chyba, że się uda to wtedy babcia będzie się zajmować małą.
irekzboralski
Ja wróciłam do pracy jak Mikołaj miał 11 miesięcy i nie uważam,że to był doby pomysł. Jak sobie przypomnę to budzenie dziecka o 5 ano i wożenie Go do dziadków albo to nocowanie u nich bo pracowała w systemie 2 zmianowym. Idąc na popołudnie nigdy nie wiedziałam o której wrócę. To było życie " w drodze" bo kursowałam tylko między własnym mieszkaniem, domem rodziców i pracą mijając się przy tym z mężem.Wiele bezcennych chwil z życia mojego synka minęło bez mojego udziału czego żałuję najbardziej. Teraz mam drugie dziecko i mam nadzieję,że nieprędko będę musiała wracać do pracy.
irekzboralski
rano*
elinka
Wrocilam do pracy (nowej) po roku. Innego wyjscia nie bylo. "Dyspozycyjnego dziadostwa" w poblizu brak, wiec trzeba bylo sobie radzic samemu.
pola29
Ja wróciłam do pracy od razu, praktycznie 2 miesiące po porodzie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.