Menu

Kiedy wybrałyście szpital w którym będziecie rodzić ?

Wybrałyście szpital w którym będziecie rodzić ? Na ile przed porodem decydowałyście gdzie będziecie rodzić ? byłyście zwiedzić szpital ? czym się kierowałyście przy podejmowaniu decyzji ?
a może była to spontaniczna decyzja ?
Ja zapisałam się na wizytę kwalifikującą mnie do porodu na nfz w prywatnej klinice w łodzi (medeor) . Ale troszkę się boje mimo że na internecie są same pozytywne komentarze.

Madzika
 698  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród wybór szpitala

Odpowiedzi

andziabuziak
hehehe ja niewiedziałam że to już bratowej opowiedziałam a ona zadzwoniła i mówizbieraj się maleńka darek juz jedzie po ciebie by cie zawiesc...bach ja w auto a brat do mnie to co na Rawicz ? bo tam spoko ?! a że ja spanikowana to uszy przyklapnełam i tak ,tak,.. :)
Beatka2010
Ja w Gdańsku miałam do wyboru 3 szpitale i już wybrałam-ten sam w którym wylądowałam jak straciłam drugie dziecko. Personel był miły i mimo że nie był to miły pobyt to wspominam go lepiej niż pobyt w szpitalu na Zaspie w którym urodziłam Viki
Madzika
No bo ja Maje urodziłam w CZMP ale wtedy ciąża była zagrożona i ciągle tam lądowałam. Opinie maja strasznie nie pochlebne i ja mimo że nie wspominam pobytu ( porodu) jak coś strasznego , to wiem że zostało popełnionych parę niedopatrzeń i zamiast trzymać mnie 23h ze skurczami i bez wód płodowych mogłam od razu zostać zabrana na cc , które i tak zostało u mnie wykonane. ( Mimo swojej postury Maja nie miała szans przejść i wystarczyło zmierzyć miednicę , co zrobiono dopiero gdy lekarz z 3 zmiany poprosił o mój wymiar) Dlatego tez wolałabym tam nie rodzić, a że teraz jest wszystko ok to się zastanawiam.

Eudaimonia to akurat łatwy wybór miałaś. :P


Beatka 2010 a byłaś zwiedzać szpital czy coś w tym stylu ?
Beatka2010
No ja byłam w tym szpitalu już jak w każdym w Gdańsku więc specjalnie zwiedzać nie byłam i nie będę się wybierać,Co prawda w tym szpitalu który wybrałam widziałam i byłam na oddziale patologi ciąży i na tym na którym wykonuje się indukcje poronienia(nie pamiętam nazwy oddziału)ale byłam kieyś w odwiedzinach u męża siostry jak tam urodziła więc wiem mniej więcej jak tam jest :-) a Tobie radzę wybrać inny kochana skoro ten w którym byłaś nie cieszy się dobrymi opiniami.
anulka2281
Zdecydowałam gdzie będę rodzić już w połowie ciąży, gdy okazało się, że dzidziuś ma wytrzewienie jelit. Rodziłam CZMP w Łodzi i wiele zawdzięczam tamtejszym lekarzom. Mimo, że musiałam przemierzyć pół Polski żeby tam się znaleźć nie żałuję swojej decyzji. Nagrodą za poniesiony trud jest moja kochana córeczka:)
amalka
Wyboru dokonałam już nim zaszłam w ciążę. Krzysio zdecydował się jednak na inną placówkę hehe Z racji tego, że się synek pospieszył i wody odchodziły, nie chciałam ryzykować. Pojechaliśmy do najbliższego szpitala. Nie narzekam- poród i opiekę miałam świetne (kciuki)
halina21
my mieliśmy do wyboru kilka szpitali i wybraliśmy jeszcze przed zajściem w ciąże że jak coś to tylko szpital wojewódzki w Bielsku choć był dalej troszkę ale opinie dobre i koleżanki moje tez tam rodziły i bardzo chwaliły i ja się tez nie zawiodłam w obu ciążach wylądowałam tam na patologi ciąży i oba porody tez tam mieliśmy i wspominamy je wspaniale :) miły i pomocny personel dobre warunki a że rodziliśmy razem i porody były dość szybkie to naprawdę wspominamy je jako coś pięknego i wspaniałego :) ja mogę spokojnie polecić ten szpital :)
Beatka9316
Ja miałam do wyboru różne szpitale w Krakowie. Ale urodziłam w tym gdzie też pracował mój lekarz prowadzący ciąże. Mimo, że opinie o tym szpitalu były rożnie dużo osób mi odradzało rodzenie w Szpitalu na Kopernika. Ale osobiście nie żałuję w ogolę tej decyzji. Gdybym miała rodzić jeszcze raz to wybrała bym znów ten szpital. miałam bardzo miłe położne oraz lekarkę przy porodzie :) dlatego bardzo miło wspominam poród. :)
irekzboralski
Ja zdecydowałam się rodzić w szpitali gdzie pracuję mój lekarz prowadzący ciążę. Urodziłam tam Mikołaja i byłam zadowolona z opieki.
czekoladka22
Ja rodziłam wszystkie dzieciaczki w jednym szpitalu na Goduli teraz mają tam dobra opiekę nawet dla wcześniaków itd Szczerze mówiąc nie wiedziałam że idzie wybrać sobie szpital i jak to wogóle zrobić czy trzeba złożyć jakieś podanie ?
czajnus
W sumie to od początku ciąży wiedziałam gdzie. Wybrałam szpital gdzie pracuje mój ginekolog. nie żałuję ani trochę tej decyzji.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.