Menu

Kiedy wyciągnąć szczebelki z łóżeczka??

Chodzi mi oczywiscie o te szczebelki przez ktore dziecko samo wychodzi synek już sam chodzi ale nie wiem czy już je wyciagnąć. Boję się że wypadnie lub się przewróci...

moniaka
 2279  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród łóżeczko szczebelki

Odpowiedzi

mamakarina
Ja wyjęłam, jak córka miała niecały roczek, jeszcze nie chodziła samodzielnie. Nie wiem, czemu boisz się, że dziecko się przewróci lub wypadnie, jak ma właśnie wyjść? Ja miałam łóżeczko z wyjmowanymi dwoma szczebelkami.
maryanna
A po co ma wychodzić? Łóżko jest do spania. Zależy jak Twoje
lolitta
A choćby i po to, by dziecko nie wychodziło z łóżka samo górą, a to się zdarza w przypadku dzieci rocznych, bezpieczniejsza jest dziura w boku łóżka. Co zaś do wędrówek ludów, to w przypadku mojej córki nie było takich problemów.
panidomu
Ja najpierw wyciągałam tylko w dzień i uczyłam małego, jak należy wychodzić z łóżeczka, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Miał ok. roczku. Teraz już od dawna nie ma z tym żadnego problemu :) A ile miał przy tym zabawy ;) W kółko tylko do łóżeczka i spowrotem :D
ivka
Jak ma się przewrócić to się przewróci nie uchronisz dziecka przed takimi rzeczami. Nie wywróci się tu to gdzie indziej i jeszcze setki razy będzie miał porozbijane kolana i obdrapane łokcie. My przy obu dzieciach wyciągaliśmy szczebelki gdzieś po ukończeniu 1,5 roczku.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.