Menu

Kiedy zmiana fotelika na większy???

Witam :-) Dziewczyny kiedy przełożyłyście swoje dzieciaczki z fotelików samochodowych 0-13 do większych (9-18)? Mój synek ma 7 miesięcy waży 9420. Nie wygodnie mu już w takim foteliku i zastanawiamy się z mężem czy można już zmienić fotelik ładnie sam siedzi stabilnie. Nie pamiętam już dokładnie kiedy zmienialiśmy fotelik przy córci dlatego Was pytam które są na bieżąco. Z góry dziękuję za pomoc.

iwona1985
 411  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta niemowlę fotelik samochodowy

Odpowiedzi

JUSTYNA300511
Natalia miała ok 6-7 miesięcy jak zaczęła jeździć w większym foteliku.Mamy rozkładany więc na poczatku woziliśmy ją na wpół leżąco.
MamaMateuszka
Skoro ładni siedzi to myślę, że spokojnie możesz zamienić. Ale w dalszą trasę radziłabym jednak ten mniejszy, no chyba, że macie rozkładany(awve)
ryzawa535
również uważam ze możesz zmienić,fajnie by było zeby się rozkładał
irekzboralski
nie pamiętam jak to było z Mikołajem ale chyba był w podobnym wieku do Twojego synka i myślę,że dla Jego wygody możesz już zamienić fotelik na większy
maja1482
Moje dzieciaczki zaczęły jeździć w większym foteliku około 9 miesiąca życia, sporo ważyły i też było im niewygodnie w mniejszym. Jednak, tak jak napisały dziewczyny, przez pierwsze miesiące woziliśmy je w rozłożonym foteliku, na wpół leżąco. Zresztą niemal od razu po ruszeniu autem w drogę zasypiały i w tej pozycji było im po prostu wygodniej(awve)
marthakd
nasz miał 6 miesiecy
Nena
Moja miała 9 miesięcy, ale przesadzilismy ja do większego nie ze względu na wiek ale poprostu już była na niego za długa- główka zaczęła jej wystawać po za, co przy hamowaniu mogłoby się skończyć urazem. Jeśli widzisz ze twoje dziecko już wyroslo z tego 0-13 to śmiało je przesadz na wiekszy,zwłaszcza ze sam jak mówisz siedzi.
Tuptolek
My już dawno zmieniliśmy, ale mieliśmy taki chicco 0-18 kg i on jest taki już siedzący, ale można też tak ustawić fajnie do spania. Nie wiem może z 4 miesiące miał Adrianek jak się przesiedliśmy na ten drugi.
Tuptolek
albo z 5 miesięcy, wiem, że raz, że się nie mieśił do nosidełka, a dwa, że ja nie dałam rady juź dzwigać
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.