Menu

Kiedz wyjsc na pierwszy spacer??

Witam.Mam takie pytanie kiedy po raz pierwszy wyszlyscie ze swoim malenstwem na spacer.Chodzi mi o maluszki urodzone wiosna.Dodam jeszcze ze w takie upalne dni!!!

Monisia1888
 644  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie spacer niemowle

Odpowiedzi

monilajsa
(prezent) Obydwie moje małe urodziły się latem, więc zaraz na drugi dzień, po przyjściu do domu wyszliśmy.
monique25
ja ur 12 maja w poniedziałek ; w sobotę wyszliśmy za szpitala; a po 3 dniach wyszliśmy na pierwszy spacer
Kotowa
Ojj ja urodziłam w grudniu i bałam sie wyjsc 1 raz z Kubą na spacer ,ale wydaje mi sie ze w taką pogode to odrazu . Wystarczy odpowiednio ubrać i idźcie.. nie masz sie co martwić :) ale lepiej unikaj slona puki co .. (kwiatek)
racjooleq
Ze spokojem możesz wychodzić od razu:)
Tylko nie przegrzej Dzieciszka:)
Ja rodziłam w lutym - na początki po 1,5 tyg już byliśmy na spacerze - wcześniej werandowaliśmy - ale wiosną/latem to zupełnie niepotrzebne.
Najlepiej z samiuskiego rana wychodzić albo pod wieczór.
Ograniczaj spacery między 11-15 bo ostre słońce.
Tylko błagam nie ładuj naMaleństwo wielkiego koca, do tego nie zapinaj pokrowca na wózek i nie opatulaj budy - bo takie mądre Mamy też widuję z Maleństwami (bo ona/on jest za mała/ły na wychodzenie - bzdura!)
Świeże powietrze to zdrowie, ruch mamie sie przyda a jak dziecku za gorąco to płacze)
Nie zapominajmy też, że układ termoregulacyjny noworodka się kształtuje przez pierwsze tygodnie, a przecież nie chcemy, żeby Dzieciak był zmarzluchem, nie?:)

Pozdrawiam i miłego spacerowania życzę!:)
karolcia514
ja rodzilam w lutym i na pierszy spacer wyszlismy po tyg jak szlismy na wazenie ale ty spokojnie morzesz juz wychodzic
natuuusia19
w czwartek mialam cesarke, w poniedzialej wrocilysmy i chyba w weekend wyszlysmy:) czyli ur 7-go maja 11 wyszlysmy ze szpitala a 16-go na sacer:)
aniula
Oboje dzieci urodzilam latem w lipcu i sierpniu, od razu po wyjsciu ze szpitala tego samego dnia byly na dworze(7 i 8 doba , poniewaz mialam cc)Na dworze było upalnie, mimo to bylismy na spacerku..przy takiej pogodzie najlepiej ubrac malenstwo w pampka, body i okryc pieluszka tetrowa.Nie zapomnij o kremie z wysokim filtrem oraz nie wystawiaj malenstwa na slonce.Jesli masz budke w wózku z siatka to zrob malenstwu przewiew, przyda sie tez parasolka na slonce.Milego spacerku!!!(kwiatek)
tlolek
nie licząc wyjścia ze szpitala to córa w 5 dobie już była na spacerku, syn coś koło 7 dnia
AlinaG74
ja po tygodniu ale było chłodno jak urodziłam ...
ausa
po 2 tygodniach(kwiatek)
renata29
z pierwszym synem to już nie pamiętam ale trochę go przetrzymałam w domu bo panikowałam jak to przy pierwszym dziecku :)z drugim jak miał 6 dni to wyszliśmy bo wcześniej trochę zimno było
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.