Menu

kiełbacha a dzidzia

witam, od kiedy Wasze maluchy zaczęły jeść coś z grilla? moja mała ma 10 miesięcy i dawałam jej już trochę kiełbaski... i nic jej nie było, wsuwała to niesamowicie (glodna) moja szwagierka patrzyła na mnie jak na kosmitkę... (smiech) dzięki (awve)

barska150
 1662  48

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie zdrowie grill dziecko

Odpowiedzi

barska150
do której godziny siedziałyście z takimi maluchami na dworze? oczywiście jak było ciepło?
nastia24
ja podobnie koło 10-11 miesiąca troszeczkę i też bardzo smakowało(grins)
Zana
oczywiście że możesz ...biorąc pod uwagę że niektóre bez ogródek 4-miesięcznym dzieciom dają parówki to kiełbasa w dodatku z grilla to rarytas ...przedewszystkim ma coś wspólnego z mięsem (grins)(grins)(grins)
koza54
kiełbache w tym wieku? a wiesz jakie to ciężkie dla żołądka takiego maluszka? parówki owszem ale kiełbase... (nigdy) moja pierwszy raz spróbowała kiełbasy jak miała jakieś 15-16mies.
barska150
?????????????????????????? po prostu zadałam pytanie od kiedy dawałyście dzieciom jedzenie z grilla!!! (wow)
Zana
chyba nie doczytałam dobrze ...bo myślałam że w sensie pytasz czy możesz ...a Ty stwierdzasz i pytasz czy dawałyśmy ...geodonna69 ..dopiero jak napisałaś jeszcze raz przeczytałam pytanie ....ehhhh
barska150
wolę dawać kiełbaskę niż parówki... :-)(awve)
Zana
noooo bo parówki są lekkie jak piórko ....wiór kościsty to i lekkie (grins)
corcia
moja ma 15 miesięcy i jeszcze nie dawałam nic z grila ,ale to dlatego, że to jest jeden wielki niejadek i musze sie nakombinować, żeby cokolwiek zjadła , ale jak nic jej nie było co jest ważne ,i jak jej smakowało to czemu nie (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
barska150
geodonna69- co to jest to " geez" bo nie bardzo rozumiem :-) (awve)
barska150
a z tą rybą @degi super pomysł, moja też uwielbia ryby :-) robisz je w folii? a jaka rybka najlepiej się sprawdza? i ile robi się ten rarytas czasu?
Zana
aż nie będzie surowe ..(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
barska150
słyszałam... ale nie dostaje tego w dużych ilościach... myślę że jak zje to od czasu do czasu nic jej nie będzie... a poza tym wypróbuje wkrótce rybę i warzywa :-) czy to już lepiej brzmi?
barska150
degii, dzięki za obronę, hahaha :-)(klaszcze) no i jeszcze młoda dostanie pierś z kurczaka, to brzmi rozsądniej.... :-)
koza54
ja bym nawet nie dała spróbować w tym wieku...
StepByStep
Mały ma 16 miesięcy i jeszcze kiełbasy na kanapce nie jadł, a co dopiero taką z grilla.... Dziękuję, stawiam na chude i dobrej jakości mięsko
renata29
ooo...jak mnie wkurzają takie stwierdzenia:i nic jej nie było.Teraz może i nic ale to wszystko wychodzi po latach.Dziecko ma całe życie przed sobą,jeszcze się zdąży wszystkiego napróbować a nie tak od razu a jeśli chodzi o pytanie to mój jeszcze nie zaczął i długo nie zacznie.
Zana
a mnie wkurza stwierdzenie ..."nawet nie dałabym spróbować" ...ale kilka postów wcześniej ..."co innego parówki"

każda daje co chce według jej sumienia .... ile matek tyle opini .... ale porównanie kiełbasy do parówki jest jakieś kosmiczne ....
corcia
(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
koza54
zadała pytanie więc musi się liczyć z różnymi odpowiedziami....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.