Menu

kierowcy

uwżacie, że kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn? Czy odwrotnie. Ja przyznaję, że kierowca ze mnie średni, wolę jak za kierownicą siedzi mąż. Jest spokojniejszy, bardziej opanowany, a ja panikuję

Tesa
 621  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport samochód kierowcy

Odpowiedzi

KlaudynaK
Ja lubię prowadzić. Jak jadę z dzieckiem pewniej się czuje... Nie wiem czemu. Nie chcę jeździć tylko BMW, pedał gazu mnie w tym samochodzie drażni.
KlaudynaK
A co do tego czy to kobieta jest lepszym kierowcą, czy mężczyzna to różnie bywa... Ciężko jest się wypowiedzieć, ale przyznam, że zdarzyło mi się parę razy kląć i przeważnie na kobiety... niestety.
agnieszka83
Moim zdaniem wszystko zależy od doświadczenia. "Niedzielny"kierowca nigdy nie będzie jechał pewnie. A niestety takimi niedzielnymi kierowcami są kobiety... Np. jest w domu jeden samochód, którym jeździ mąż, a żona tylko wtedy gdy wracają z zakrapianej imprezy...i jak można być wtedy dobrym kierowcą.

Ja jeżdżę od 8 lat i jeszcze żaden mój pasażer się nie skarżył:) Lubię prowadzić:)
agnieszka83
Chciałam napisać, że niedzielnymi kierowcami są CZĘŚCIEJ kobiety...:)
Tesa
To ja chyba jestem takim niedzielnym kierowcą. Lubię jeździć ale tylko po znanych mi trasach.
Misia80
Ja lubię prowadzić a czy jestem dobrym kierowcą..hmmm.....zapytać męża,ale skoro pozwala mi samej prowadzić Toyotę to chyba tak:)
Edit
Ja uważam, że jestem dobrym kierowcą. Myślę, że płeć nie ma wielkiego znaczenia co do tego czy jest sie dobrym kierowcą czy nie. Różnie to bywa. A ja uwielbiam jezdzić samochodem :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.