Menu

Kilka pytań o rodzaj wózka. Proszę o pomoc.

Drogie netmamy mam problem z wyborem wózka. Waszym zdaniem jakie koła lepsze:
-obrotowe czy stałe?, (niby obrotowe można zablokować, ale czy jak się zmieni układ rączki jazda nim będzie nadal wygodna?
-piankowe czy pompowane?,
Stelaż aluminiowy czy jakiś inny?,
Zawieszenie na pasach czy sprężynach?
Mieszkam na wsi i wózek częściej będzie jeździł po nierównościach, ale od czasu do czasu po mieście też.

justyna01
 620  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zakupy zawieszanie wózek stelaże koła do wózków

Odpowiedzi

tlolek
duże, pompowane z amortyzatorami, skrętne przednie z możliwością blokady (także mieszkamy na wsi i tylko takie są wstanie przetrwać leśne spacery).
Stelaż aluminiowy jest co prawda lekki ale nie ten z którym miałam do czynienia rozwalił się na spawach po kilku miesiącach użytkowania.
Wszystko zależy od konstrukcji wózka.
justyna01
ale czy na drogę z nierównościami dobre są pompowane? słyszałam że mogą się przebić:/. To na takie nierówności lepiej wózek cięższy? Bo taki aluminiowy to lżejszy i chyba słabszy?
tlolek
miałam 2 wózki z dużymi pompowanymi- nic się nie przebiło teraz mam spacerówkę z dużymi piankowymi i klne i na te koła i na ten wózek. Do lasu już nim nie wjade bo tak trzesie że dziecko chce wyskoczyć...no ale cóż mąż taki wybrał :((
justyna01
No tak ci faceci:/ Mój twierdzi że się nie zna i nawet koloru doradzić nie potrafi:/ A ja też nie wiem jaki najlepszy, to mój pierwszy taki zakup, a wiadomo w sklepie wszystko powiedzą że dobre aby tylko sprzedać. I dlatego pytam się wam bo wiem że większość z was to już doświadczone mamy:)
dominikas87
http://allegro.pl/likwidacja-kolekcji-polski-wozek-super-cena-i2666554214.html duzo moich kolezanek miało bardzo podobny wozek i było bardzo zadowolone ja miałam bardzo podobny i nigdy mnie nie zawiodł
renata29
Też mieszkam na wsi i miałam dosyć ciężki wózek z dużymi pompowanymi kołami,w sam raz na zimę,wszędzie wjechałam,przebiłam się przez każdą zaspę,na wiosenne roztopy też był dobry.Na resztę nie zwracałam uwagi.Jak synek był większy kupiłam małą,zwinną spacerówkę bo tamtej landary po przełożeniu rączki nie dało się prowadzić ale i tak byłam zadowolona z tego wózka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.