Menu

kilka pytań związanych z pracą i jej szukaniem

A więc w niedługim czasie zaczynam poszukiwania pracy(trzeba wreszcie wyprowadzić się od teściów) i mam kilka pytań 1. Czy w CV zamieścić wzmiankę o tym czy mam dzieci i ewentualnie ile ich posiadam 2. Jeszcze karmię piersią młodszego syna, jak to jest z tą przerwą na karmienie? 3. Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej wspomnieć o tym, że karmię??

ulenka091987
 750  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca poszukiwania

Odpowiedzi

Iwona1977
no niestety ja tez juz kilkakrotnie spotkalam sie z odmowa wlasnie z racji posiadania dzieci....
Lwiczka
Ja nie piszę nic na temat życia rodzinnego. Ewent. na rozmowie kwalifikacyjnej kiedy pytają to odpowiadam, że jestem mężatką, mam 1 dziecko. Raz ktos zapytał czy planuję jeszcze dzieci i odpowiedziałam że to pytanie nie powinno miec miejsca i dałam sobie spokój z ta firmą.(zlosc)
ulenka091987
zanim zaszłam w drugą ciążę też zostałam kilka razy odprawiona z racji posiadania dziecka, choc to czysta dyskryminacja, choć jak byłam w ciąży(CV złożyłam zanim wiedziałam o tym fakcie) to trafiłam na pracodawce, który by mnie zatrudnił gdyby nie to, że miałam termin na grudzień, a wtedy największy ruch i najwięcej ludzi mu potrzebnych
Panterka
@Podpisuję się pod słowami @Dadzi..

Ja ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i pytali mnie m.in. o to kto się będzie opiekował dzieckiem jak zachoruje, jeśli praca jest zmianowa to jak pogodzę życie rodzinne (odprowadzanie dziecka do przedszkola), dlaczego chcę pracować właśnie tam i czego oczekuję od firmy/pracodawcy..
rozowa82
ja niestety doswiadczam tego teraz, nie wiem czy jestem gorsza bo ma dziecko??? taks ie zastanawiam gdzie ta wielka akcja "Mama wraca do pracy" , pytam sie gdzie ??? (zla)
rozowa82
aha no i najbardziej wkurza mnie takie zdania "no bo wie Pani, dzieci choruja..."
No przepraszam bardzo a dorośli to z tytanu są i nie chorują????
Śmiechu warte (zlosc)
JustiSam
POLSKA - rece opadaja....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.