Menu

kłopotliwy prezent

wcześniej pisałam że bratowa urodziła w 27 tyg, malutka ma się dobrze, dostała 7 punktów ale spędzi pewnie sporo czasu w inkubatorze. mama już jest w domu i chcieliśmy ją odwiedzić...i mam pytanie, jaki drobiazg kupić?? wypada np jakiś ciuszek w najmniejszym rozmiarze, chyba 44 widziałam w H&M, czy może jakąs maskotke.....z pustymi rękoma nie lubie chodzić

isiorek
 1147  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta prezent wcześniak

Odpowiedzi

Agnieshka76
Ja zawiozła bym coś dla mamusi. A dla malutkiej jak wyjdzie ze szpitala, w inkubatorze i tak nie potrzebne jej ubranko.
beatka7623
Pewnie (grins) Będzie miło Ja bym może kupiła jakiś ciuszek (prezent)
Nicoletta
obojętnie co byś nie kupiła to na pewno będą zadowoleni..
ja byłam z wszystkiego co dostałam.. nawet najmniejszego pierdka :)
a na moje nie kupuj ciuszka w rozmiarze 44 bo tak na pewno przeleci i mała urośnie,że założy może parę razy.. lepiej coś większego.. później założy,ale dłużej ponosi :)
ania4
Oczywiście że wypada kupić jakieś ubranko skoro z małą jest wszystko dobrze to nie ma się czym martwić ale nie kupuj najmniejszego rozmiaru skoro jest w inkubatorze to ubierają pewnie tylko pampersa choć może się mylę ale jak kupisz coś większego to będą mieć jak mała już będzie silniejsza i wróci do domku pozdrawiam i życzę malutkiej by jak najwięcej i najszybciej przybierała na wadze:))
babooshka
co do ciuszka to zgadzam się z Nicolettą, dzieci szybko rosną więc lepiej kupić ciuszek większy, a może jakieś fajne paputki na nóżkę,czapusię,duzy kapielowy ręcznik z kapturkiem?(kciuki)
isiorek
no właśnie nie rozumiem czemu w inkubatorze ma leżeć goła, to jakaś norma czy coś??
isiorek
co do pampersów nie jestem pewna, mają już syna i pewnie swoje pieluchowe upodobania
Nicoletta
dzieci często lądują w inkubatorku przez mocną żółtaczkę i są w nim naświetlane więc nie było by sensu w tym przypadku jak by dziecko było ubrane a poza tym jest tam włączona temperatura i jest bardzo ciepło i to ciepło dziecko ogrzewa.. moja też leżała w samej pieluszce ..
babooshka
co pieluch to tych nigdy dosyć, ja bym postawiła na pampersa:)
daryjka87poznan
Ubranko mozesz kupic wieksze przeciez.
Kasia21
a może jakąś karuzelke na łóżeczko,pościelowe dla małej.
Achcha
wcześniaki mają delikatną skórę i dlatego się ich nie ubiera bo to dla nich niekomfortowe no i każda fałdka, zagniecenie uwiera maluszka
Circle
mój wcześniaczek w inkubatorku był czasami tylko w pieluszce, czasami tylko w body. Kiedy trafił pod lampy (na żółtaczkę) to już tylko poielucha i bandaż na oczy. pampersy to ekstra prezent. mi brakowało elektonicznej niani, ale nie wiem, jaki jest koszt takiego urządzenia?
ja80
A ja uważam że ubranka i to w rozmiarze 44 będą fajnym prezentem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.