Menu

Kłótnia

Dziewczyny muszę się wyżalić otóż mojego męża bratowa skłuciła mnie z nasza wspólną szwagierką. Otóż nagadała na mnie jakichś niestworzonych rzeczy na mnie ze niby coś mówiłam o mojej szwagierce a ta nieodzywa się do mnie, niewiem nawet co nagadała a niechcę mieć złych stosunków ze szwagierką tamta mnie nie obchodzi jaka zołza, tama jest o wszystko zazrosna i nawet nakręca swoją córke co ma trzy lata żeby niedawałą zadncyh zabawek mojej córeczce i popycha ją już niewiem jak mam reagować. Mam nadzieje że zrozumiale napisałam

iwona1985
 891  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina szwagierka kłótnia bratowa

Odpowiedzi

nikordia
no niestety bywa....
ja bym dała sobie spokój z obiema ,skoro szwagierka uwierzyła bratowej męza nie ma co jej przekonywać na razie bo to nic nie da.
może po jakims czasie jej przejdzie i wytłumaczysz jej jak jest naprawdę
Mysiaa
Porozmawiaj ze szwagierką i powiedz że to co tamta powiedziała to są kłamstwa.Wytłumacz że ona nigdy Cię nie lubiła i dlatego wygaduje niestworzone rzeczy o Tobie(zlosc)
iwona1985
snikersik myślałam o rozmowie ale one zawsze są razem i tamta cały czas wyciąga ją z domu jak przyjade
monilajsa
najlepiej porozmawiać i wyjaśnić te wszystkie nieporozumienia(nigdy)(wow)
Mysiaa
to zanim wyjdą powiedz żeby została bo chcesz z nią porozmawiać.Albo zadzwoń do niej może.
monilajsa
zadzwoń
Agula80
Pogadaj z mężem o tym, faceci mają inne , czasem fajny punkt widzenia, może on podpowie jak się zachować, Co do babiszonów, olać, a masz cos na sumieniu że się przejumujesz ? Dziwię się szwagierce , zę ot tak od razu uwierzyła, ja osobiscie bym chciała się dowiedzieć czy to prawda, że tak czy inaczej powiedziałąś... Nerwy w konserwy, nie daj sie sprowokować, a wogle to skąd o tym wiesz, zę ktoś na Ciebie nagadał? Albo idź do szwagierki i spytaj czemu sie nie odzywa, może zorientuje sie że nic nie wiesz. Trzeba rozmawiać , bez tego porozumienia żadnego nie będzie(pokoj)
Kordelia
Też obstaję za szczerą rozmową ze szwagierką(grins) , a jeśli to nic nie da, to ja odpuściłabym sobie ją(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.