Menu

Kobiece gazety

Kupujecie jakieś kobiece gazety do czytania? Ja kupuje czasem Twój Styl i Vivę - ciekawa jestem co wy chętnie czytacie

Natty
 3274  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

czytanie prasa gazeta

Odpowiedzi

artanis
Ja od czasu do czasu kupuję także "Twój Styl" oraz "Pani".
kasia13_archiwum
Ja czytam przewaznie niemieckie czasopisma. Polski sa tu strasznie drogie. Gazetka, ktora kosztuje 2,50 tu kosztuje 5 €. Podczas gdy taka sama, tylko ze niemieckojezyczna ksztuje gora 2 €.
Kupuje "Cosmopolitan", "Stern", "Bild", "Gala", "Bunte" i pare innych jeszcze...
artanis
Ja Cosmopolitan kupowałam od 98' do 2002. Wtedy było co poczytać, artykuły były ciekawe. Aktualnie mam wrażenie, że to takie Bravo Girl dla 18-stek. Zupełnie nie podoba mi się nowa forma tej gazety. Tanie sensacje, mnóstwo zdjęć i poziom dziennikarski - tragedia. Ostatnio w nowym Cosmo pojawił się wywiad z Izą Miko, za którą osobiście nie przepadam, ale podobno do najgłubszych wbrew pozorom(;p) nie należy. Cosmo zrobiło z niej głupiutką dziewczynkę. Kretynizm.

Dodam jeszcze, że czasem zdarza mi się kupić "Uroda" - w starej formie bardziej mi się podobała, odkąd 3 lata temu wyszła w takim formacie, rzadko kupuję.
Gdy chcę zorientować się co w modowej trawie piszczy, bywa, że sięgam po Avanti, ale to raczej gazeta do przeglądania - nie czytania:)
mumczinx
Hmmm tak się składa, że nie teraz to głównie grzebie w internecie ale przez kilka lat kupowałam Przekrój i umilałam sobie czas w autobusach - wiem, że nie jest to prasa kobieca ale tylko ten tytuł mogę wymienić. Spontanicznie zdarzy mi się jeszcze zerknąć do Twojego Stylu jeśli leży u jakiejś koleżanki ;)
norbik
Ja czytam świat kobiety i Oliwię
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.