Menu

Kobiecy telefon komórkowy

Za niedługo kończy mi się umowa i będę wymieniać telefon komórkowy - możecie mi polecić jakiś fajny kobiecy telefonik, który w miarę długo trzyma baterię?!

adka
 1651  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy telefon telefon komórkowy aparat

Odpowiedzi

artanis
@adka: w tej dziedzinie jestem nieskromnie mówiąc specjalistką. Napisz mi na priv jakie telefony możesz wziąć na umowę, a chętnie Ci podpowiem co jest ile warte:) Pozdrawiam
mumczinx
Ja Ci raczej nie doradzę. Dla mnie telefon służy tylko do dzwonienia i odbierania rozmów, pisania i odbierania sms. Inne bajery i tak by nie były przeze mnie wykorzystywane. Do zdjęć mam aparat, do muzyki odtwarzacz. Dzięki temu jak zgubie bądź ktoś ukradnie mi telefon nie będę wielce żałować.
artanis
@melissa: chciała telefon, w którym długo bateria trzyma, w Motoroli raczej nie bardzo, do tego v3 różowe mają wadę konstrukcyjną (modele wyprodukowane po czerwcu 2008 podobno mają ją usuniętą, ale wielu ich nie ma, bo ten telefon ma już parę lat) kondensator na płycie głównej jest umiejscowiony zbyt blisko głośniczka, co po jakimś czasie powoduje brzęczenie i zakłócenia. Ja osobiście nie jestem fanką tego telefonu, ani marki motorola, chociaż pod względem designu wyprodukowali kilka modeli ciekawych. Już o wiele bardziej podoba mi się z tej grupy 'wyglądowej' D830 : http://infobot.pl/r/Gnv :)
Agula
Znajoma ma Sony Ericsson K550i, nie wiem jaki jest podczas użytkowania, ale naprawdę sobie go chwali. Jest ładny, kobiecy choć nie jakiś kolorowy :)
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
artanis
SE K550i jest fajny, to właściwie to samo co K750i, dodatkowo ma EDGE. Ale trzeba się liczyć z tym, że im bardziej płaski telefon, tym słabiej trzyma bateria, bo też jest bardziej płaska i jony mają mniejszą powierzchnie do krążenia najprościej mówiąc. W K750i/D750/W700i/W800i (praktycznie ten sam model, różni się kolorami oraz softem) bateria potrafiła wytrzymywać nawet 9 dni przy częstym użytkowaniu. Ogólnie SE pod względem działania baterii są fajne, bo działają na bateriach polimerowych, które z zasady (z wyjątkiem tych w LG) lepiej się sprawują.
artanis
@maomi: każdy ma inne oczekiwania, ja np. nie wyobrażam sobie telefonu bez systemu operacyjnego oraz wifi - bo jest mi to zwyczajnie potrzebne. Nie zawsze mam przy sobie laptopa. A telefon tak... Dlatego przy wyborze telefonu ZAWSZE warto sprecyzować, do czego tak naprawdę z wyjątkiem dzwonienia jest nam potrzebny i wtedy dopiero można coś wybrać.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
kasia13_archiwum
Ja mam Nokia 6111.
KdaPl
Jestem za Sony Ericksonem K750i. Może niezbyt kobiecy, ale bardzo funkcjonalny.
artanis
@maomi: niestety nie ma go w ofercie Orange, o którą chodzi @adka
Magdaryszka
Polecam nokie N95
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.