Menu

kobieta czy mężczyzna????

gdy byście miały wybór to jaką płeć byście sobie wybrały????

była by to płeć żeńska czy męska?????


ja bym chciała być facetem(pout)(pout)a wy???

JAKĄ PŁEĆ BYŚ WYBRAŁA???

smerrfetka
 946  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport płeć zmiana mężczyzna kobieta

Odpowiedzi

bobonikos1
ja bym chciała jednak być kobietą
daryjka87poznan
Facetem chciałabym byc tylko przez jeden dzien, zobaczyc jak to jest a tak wole zostac przy swojej płci.
euphoria29
A ja lubię być kobietą pomimo wszystko.(grins) Ale nie ukrywam że chciałabym być facetem choć przez 24 h i sprawdzić jak to jest np.pociupciać kobietkę(smiech)
daryjka87poznan
Dlaczego bys chciała smerfetko byc facetem?
euphoria29
I zobaczyć co dzieje się w męskim mózgu(grins)
xkasiulax
nie chciałabym być facetem,(nigdy) Wolę być, kobietą (grins)(grins)(grins)(grins)
renata29
zdecydowanie kobietą,faceci są za bardzo ograniczeni,kobiety mają bogatsze życie
katarzynka2404
* Rozmowy przez telefon trwają tylko 30 sekund. * Znasz się na samochodach, samolotach i motorach. * Na 7-dniowy urlop zabierasz tylko jedna walizkę. * Twoi przyjaciele maja to gdzieś jeśli przybędzie Ci kilka kilogramów. * Wszystkie twoje orgazmy są prawdziwe. * Nie musisz zabierać ze sobą całej listy docinek. * Zachowujesz swoje nazwisko rodowe. * Bierzesz prysznic i jesteś gotowy w 10 minut. * Twoja bielizna kosztuje 20 zł a w opakowaniu są jej 3 sztuki. * Nikt z pracy nie jest w stanie doprowadzić cie do płaczu. * Nie musisz golić się od stop do głów. * Nikogo to nie obchodzi jeśli masz 34 lata i jesteś wciąż kawalerem. * Możesz zdjąć koszulkę gdy jest ci ciepło. * Mechanicy nie wciskają ci kitów. * Zwisa ci gdy komuś nie podoba się twoja nowa fryzura. * Znasz 10 sposobów na otwarcie piwa. * Możesz usiąść okrakiem i nie musisz się przejmować tym, co to oznacza. * Za te sama prace zarabiasz więcej !!! * Możesz mieć siwe włosy i zmarszczki. * Zawsze ty trzymasz w reku pilota. * Gdy mówisz nikt nie patrzy ci w dekolt. * Gdy na imprezie pojawia się ktoś w takiej samej bluzce zwykle od razu jest twoim przyjacielem. * Nie bolą cie nogi od nowych butów. * Dzięki 400 milionom plemników za jednym razem możesz 12-krotnie rozmnożyć planetę. NIE BYĆ A ZOBACZYĆ,JAK TO JEST,,,(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Kasia1978
kobitą
smerrfetka
wydaje mi się że jednak faceci mają łatwiejsze życie niż my kobiety......
justii34
Skąd mogę to wiedzieć nigdy nie byłam facetem(smiech) od kiedy pamietam zawsze kobietą(kwiatek)
Iwona1977
Facetem to przez jeden dzien ,zeby rozgryc ich mozg(grins) zobaczyc czy naprawde trzeba sie nimi tak opiekowac jak dziecmi ,czy tylko tak to sobie ubzdurali(grins) a tak to tylko kobieta... gdyby nie kobiety faceci by palcem do tylka nie trafili (grins)
Kasik34
Zdecydowanie kobieta.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.