Menu

Kobieta w pracy, mąż w domu. Co o tym sądzisz?

Coraz częściej słyszy się o tym, że po urodzeniu dziecka kobieta szybko wraca do pracy, a mąż zajmuje się domem i dzieckiem. Co sądzisz o lekko odwróconym modelu, czyli kobieta w pracy, a mężczyzna w domu. Czy powierzyłabyś opiekę nad niemowlęciem i domem swojemu partnerowi podczas gdy Ty rozwijasz swoją karierę zawodową?

Ania
 683  5

Odpowiedzi

amalka
U mnie jak u @Geodzi Cieszę się, że mogłam spędzić z małym "pierwsze" lata jego życia. Nie twierdzę jednak, że mąż nie podołałby obowiązkom.

Prawda jest taka, że nas (jak większości rodaków) najnormalniej w świecie nie stać na zmianę "modelu". Mężczyźni zarabiają po prostu więcej...
daryjka87poznan
Ja tak samo jak Geodzia. Miałabym wyrzuty sumienia gdybym nie była przy pierwszym słowie, pierwszym raczkowaniu czy czyms innym.
mammma
nasz model nie był odwrócony, ani lekko, ani wcale. spędziłyśmy razem 3 lata z córą, głównie dzięki temu że mąż był w stanie nas utrzymać przez ten czas. czasem jednak życie nie daje wyboru i "trzeba lubić co się ma".
renata29
Nie mogłabym "rozwijać kariery zawodowej" z myślą,że moje dziecko rośnie sobie radośnie w domu a mnie omijają jego wszystkie "pierwsze razy".
Ale nie jestem absolutnie na nie.Jeśli innym to odpowiada to proszę bardzo.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.