Menu

Kobieta w reklamie

Oburza mnie szowinistyczne i przedmiotowe podejście do kobiet w reklamach głównie alkoholu, czy zgodzicie się ze mną, że to już przekroczenie dobrego smaku? A może Was to śmieszy?

Zerknijcie na to i się wypowiedzcie:
http://infobot.pl/r/FFP

artanis
 710  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

przesada szowinizm mężczyźni reklama piwo zniesmaczenie

Odpowiedzi

lolitta
Szczerze?? Mnie to rozbawiło. Przecież wszędzie jest pełno takich reklam, billboardów itd. Reklama dźwignia handlu i już. Mnie osobiście to jakoś nie dotyka w żaden sposób.
hogata
Mnie też ta reklama nie uraża. Już ją widziałam kilka dni temu. Co więcej ubawiłam się przy niej. Nie przesadzajmy, to przecież tylko reklama i każdy patrzy na to z przymrużeniem oka.
ivka
A moim zdaniem ta reklama jest strasznie denna. Ani śmieszna, ani oburzająca. Nie wywołała u mnie żadnych emocji - zatem uważam że jest najzwyczajniej słaba i pójdzie w zapomnienie tak szybko, że nawet nie zauważycie.
Agula
Czy takie postrzeganie kobiety przez mężczyzn jest śmieszne? Nie sądzę, szokuje mnie ta reklama. Wydaje mi się, że kto jak kto ale kobiety nie powinny tak reagować. Rozumiem reklama reklamą, ale niech ma ona jakiś smak i gust, a przede wszystkim niech nie ubliża drugiej osobie!!!!!
Agula
Oczywiście chodzi mi głównie o pierwszą reklamę na tej stronie.
habibi
Reklama jest obrzydliwa, kojarzy mi się z Andrzejem Lepperem i jego kretyńskim śmiechem przy tekście jak można zgwałcić prostytutkę. Nie rozumiem kobiet, które taka reklama śmieszy. Żałosne.
asli
@Agula: A czy w filmach erotycznych jest inne traktowanie? A reklama Mobilkinga która została częściowo ocenzurowana w TVP? jakoś nie wzbudzały takich kontrowersji. Moim zdaniem to tylko reklama i już. A lody doda?! To dopiero jest świństwo i z podtekstem - ale to tak jak wiele rzeczy - jednym uchem wpada, drugim wypada nie ma co roztrząsać. Właśnie w tym tkwi sekret takich reklam - się o nich mówi, dyskutuje i przeżywa - reklama już jest wygrana.
habibi
Reklama mobilkinga też była cienka, nie mówimy o filmach erotycznych czy reklamach TV, ale o zjawisku. O podejściu do traktowania kobiet i pomiatania nimi, o uprzedmiotowieniu NAS. KOBIET.
kosia
Zjawisko jak kazde inne - nie od dziś się tak dzieje nie wiem co tu roztrząsać - i skąd u was takie rozdrażnienie tematem... powiedzcie, że mało razy tak się dzieje?? Przecież to nie jest zupełnie abstrakcyjna sytuacja nie wiadomo skąd wzięta - ot co - życie. A może prawda w oczy kole?
habibi
Przepraszam, jaka prawda w oczy kole ? O czym Ty piszesz ?
kosia
Fabuła jest zbudowana na skojarzeniach i podtekstach ... a głodnemu chleb na myśli, że tak powiem :)
@habibi: nie bądźmy pruderyjni - nie takie rzeczy ludzie chętnie oglądają. Producent po prostu wyszedł na przeciw potrzebie i już.
habibi
@Kosia, przepraszam, ale nie rozumiemy się całkiem. Dla mnie osobiście reklama jest szowinistyczna i obrzydliwa, zaspakaja potrzeby Producenta, oraz mężczyzn, których motto życiowe to - "Mężczyzna do pracy a Kobieta do tacy", "Baba z wozu" itd... Jest tak samo prostacka jak te hasełka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.