Menu

Kobiety kochają...?

Kobiety lubią go i kochają, nawet jeśli powoduje ból. I nie chodzi tu o partnera, członka rodziny, przyjaciela ani nawet osobistego trenera. Panie kochają swoje komputery.

Z przeprowadzonej on-line ankiety wynika, że Amerykanki pracujące w biurach spędzają blisko trzy razy więcej czasu ze swoim komputerem, niż z osobami ważnymi w ich życiu. Panie przebywają 9, 3 godziny w towarzystwie napędu dysków i klawiatury, a jedynie 3,6 godziny ze swoim partnerem.
W dodatku tylko jedna na 5 kobiet stwierdziła, że chciałaby spędzać więcej czasu ze swoim mężczyzną niż ze swoim komputerem. Nawet jeśli ten drugi powoduje ból - często w postaci zespołu cieśni nadgarstka.
W przypadku niemal dwóch trzecich kobiet komputer wygrywa też z zakupami i aktywnością na świeżym powietrzu. Osiem na dziesięć pań dłużej tkwi przed monitorem niż ćwiczy. A cztery na dziesięć przebywa w ciągu dnia więcej ze swoim komputerem niż ze swoją rodziną, wynika z ankiety, która została przeprowadzona na ponad 2600 dorosłych przez Harris Interactive .

Wyniki są zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że przeciętny Amerykanin między 25 a 54 rokiem życia, spędza w pracy średnio 8,2 godziny. Największa ilość godzin w ciągu doby przypada zatem na pracę, na drugim miejscu jest sen - wynika z danych US Bureau of Labor Statistics.

A Tobie kto ostatnio sprawił więcej radości - twój mężczyzna czy twój komputer? :)

źródło interia

flora
 656  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport kobiety kochają komputery komputer

Odpowiedzi

marzenkag
Komputer to tylko rzecz i nigdy nie bedzie sprawial mi wiecej radosci od męża.Komputer nigdy mnie nigdzie nie zabierze,nie kupi kwiatow i nie przytuli...Mąż na 1 miejscu!
kasia13_archiwum
Dobre... Agnieszka... Kurcze... Mozna polaczyc wszystko w jednym... Tylko racja... dobrze, zeby dzieci na to nie patrzyly... :D:D:D:D
flora
Dziewczyny potraktujcie ten artykuł z przymróżeniem oka, przecież wiadomo, że każda z nas woli męża od komputera. Chodziło mi bardziej o bardziej humorystyczne wypowiedzi i żebyśmy się wszystkie przyznały, że jesteśmy uzależnione od komputerów . Od facetów oczywiście też :DDDDD
kasia13_archiwum
No... nie pozbylabym sie ani jednego ani drugiego...:D:D:D:D:D
kasia13_archiwum
No... my sobie ogolnie tu wirtualnie dogadzamy... co nie? Czasem mniej, a czasem wiecej... Ja np. dzisiaj rozdaje kawe za darmo... :)
kasia13_archiwum
No... maz nie moze wszystkiego... :):):) Np. takiej kawy nie zrobi... :)
artanis
No mnie się ostatnio częściej zdarza spać z laptopem niż z facetem, to fakt;
artanis
@AgnieszkaJ: oj, ja się nie zgodzę:D Ostatnio zepsuła mi się pralka, mówiłam o tym głośno i żaden Pan nie zaproponował mi próby naprawy. Finansów na "naprawiacza" brakło, więc komputer okazał się być nieocenionym partnerem życiowym:D Google, schemat i metodą prób i błędów sama doszłam co się zepsuło, potem google - jak naprawić i? Naprawiłam, działa. Na google jak się okazuje mogę bardziej liczyć aniżeli na facetów;p
Maria25
Puki co bardziej sprawia mi radość przebywanie z mężem i oby tak było zawsze
Marzena112
Stanowczo więcej przyjemności dostarcza mi mój mąż!!
Misia80
Zgadzam się z Marzeną:)nie jest mi komputer niezbędny i mogłabym bez niego żyć
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.